توزیع گوشت گوسفندی و گوساله وارداتی در حال انجام است

رئیس شورای تامین‌کنندگان دام گفت: توزیع گوشت گوسفندی و گوساله وارداتی با نرخ مصوب در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین در حال انجام است.

آقای منصور پوریان، رئیس شورای تامین‌کنندگان دام گفت: تعادل و آرامش حاکم بر بازار مرغ اثر خود را بر تنظیم بازار گوشت قرمز می‌گذارد.

او با بیان اینکه توزیع گوشت‌های وارداتی با نرخ مصوب در حال انجام است، افزود: با استمرار روند واردات گوشت و دام زنده، بازار به تعادل می‌رسد.

پوریان ادامه داد: بسیاری از دامداران بعد از اصلاح نظام یارانه در امر تولید دچار مشکل شدند که امیدواریم حمایت‌های لازم از تولید داخل صورت گیرد تا تولیدکنندگان مجدد به چرخه تولید بازگردند.

رئیس شورای تامین کنندگان دام قیمت هر کیلو دام را ۱۷۰ تا ۱۸۷ هزار تومان اعلام کرد و افزود: بر این اساس هر کیلو لاشه داخلی با نرخ ۴۵۰ هزار تومان باید عرضه شود.

او گفت: توزیع گوشت قرمز وارداتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین به عنوان بزرگترین مصرف‌کننده و عرضه‌کننده در حال انجام است که طبق پیش بینی‌های قبلی شاهد کاهش و رسیدن به نرخ منطقی در بخش دام و گوشت هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
فرهادی
۰۸:۵۴ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
سلام خجالت که نمیکشید تولید داخل را با سیاست غلط ورشکست کردین با گوشت وارداتی فقط مردم پایتخت را راضی نگهدارین ما تو شهرستان و روستا ها به لطف دولت اقای رئیسی گوشت 150 هزارتومانی را با قیمت 550 هزارتومانی بخریم امیدوارم آن دنیا پاسخگوی فقری را که دامن گیر ما روستا نشینها کردین باشین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۶ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
فقط یه دونه رون بدون استخون سه کیلویی دادن کیلویی ۳۲۰ تومن اونم تو صف یه ساعته
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۰ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
دقیقا کجا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۷ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
امیدواریم
آخرین اخبار