میزبانی تئاترشهر و برج آزادی از چند اثر نمایشی جشنواره آیینی و سنتی

مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و مجموعه تئاترشهر میزبان چند نشست تخصصی، نمایش ویژه بانوان و نمایش‌های رادیویی خواهند بود.

 نمایش ویژه بانوان، چند نشست فرهنگی تخصصی و تعدادی از نمایش‌های شرکت کننده در بخش رادیو تئاتر بیست و یکمین جشنواره بین المللی نمایش‌های آیینی و سنتی، در روز‌های سوم تا هفتم مهر در مجموعه فرهنگی هنری «برج آزادی» و مجموعه «تئاتر شهر» تهران پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرند.

براساس برنامه ریزی‌هایی که توسط ستاد برگزاری بیست و یکمین جشنواره بین المللی نمایش‌های آیینی سنتی با همکاری این دو مجموعه صورت گرفته ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱ روز‌های دوشنبه سوم و چهارم مهر نشست فرهنگی «ترنا بازی – نقالی، زره پوشی» در فضای قهوه خانه‌ای در «برج آزادی» برگزار می‌شود. 

ساعت ۱۶ تا ۱۸ روز‌های پنجم و ششم مهر نیز نمایش ویژه بانوان «خاتون» به کارگردانی اکرم خاتون قزوینی و نشست فرهنگی «ترنا بازی – نقالی» میزبان مخاطبان در مجموعه فرهنگی هنری آزادی خواهند بود. این در حالی است که ساعت صبح ۱۰ تا ۲۰ شب روز‌های سوم تا هفتم مهر نیز نمایشگاه «مشاغل و حرفه‌های مرتبط با نمایش‌های آیینی سنتی» در همین مجموعه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود. 

در مجموعه «تئاترشهر» هم ساعت ۱۴ روز‌های دوشنبه سوم، چهارشنبه پنجم و پنجشنبه ششم مهر به ترتیب نمایش‌های رادیویی «دسیسه» به نویسندگی آرزو شهنواز و کارگردانی رضا داداشی از قزوین، «افسانه مارها» به نویسندگی و کارگردانی علی حسین قلی زاده از تبریز و «بی جی ام تاو» به نویسندگی ناصر کریمی و کارگردانی محمد رادمهر از اصفهان پیش روی علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. 

نمایش‌های رادیویی «قهوه قجری» به نویسندگی آتیلا پسیانی و کارگردانی ایمان سلیح از تهران، «علیمردان خان» به نویسندگی و کارگردانی شیرین سپهراد، «برفچال» به نویسندگی راضیه مومیوند و کارگردانی ماکان رضایی از تهران هم به ترتیب در ساعت ۱۶ روز‌های دوشنبه سوم، سه شنبه چهارم و چهارشنبه پنجم مهرمیزبان مخاطبان در مجموعه تئاتر شهر خواهند بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار