کاراته بین المللی مارسی| نمایندگان کاراته ایران به ۵ طلا، ۴ نقره و ۵ برنز رسیدند

پرونده نمایندگان کاراته کشورمان در مسابقات اپن فرانسه با ۱۴ نشان رنگارنگ بسته شد.

مسابقات بین المللی فرانسه در شرایطی امروز (یکشنبه ۲ مهر) در شهر مارسی به پایان رسید که نمایندگان کاراته کشورمان با کسب ۵ طلا، ۴ نقره و ۵ برنز به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

بر اساس این گزارش؛ در رده سنی ۱۲ و ۱۳ سال، آرمین ابراهیم آبادی نماینده وزن ۵۰+ کیلوگرم ایران نخستین نشان طلا کشورمان را به دست آورد.

در وزن ۵۰- کیلوگرم معصومه محسنیان با پیروزی ۳ بر یک برابر سوفیا کاردناس به نشان طلا رسید، زینب جعفرنژاد در فینال وزن ۵۵- کیلوگرم ۴ بر صفر لوئیزا ابوریچ از الجزایر را شکست داد و طلایی شد.

مبینا کاویانی در وزن ۶۸- کیلوگرم در فینال وندی ماسکورا کلمبیایی را شکست داد و به نشان طلا رسید، تقابل دو نماینده کاراته کشورمان در فینال وزن ۶۷- کیلوگرم با برتری مهدی کیانی به پایان رسید.

علی مسکینی در وزن ۶۰- کیلوگرم، امیررضا برزویی در وزن ۶۷- کیلوگرم، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوگرم و صالح اباذری نماینده وزن ۸۴+ کاراته ایران، نایب قهرمان شدند.

نفیسه عبدی در وزن ۶۸-، زهرا علیزاده نماینده وزن ۶۱-، سامان عدالتی در وزن ۷۵-، حنانه صالحی در وزن ۶۸+ و بهنام دهقان زاده در وزن ۶۰- صاحب گردن آویز برنز شدند.

مسابقات کاراته بین المللی مارسی از روز جمعه ۳۱ شهریور ماه آغاز شد و امروز ۲ مهر ماه به پایان رسید. در این رقابت‌ها علاوه بر نفرات حاضر در اردوی تیم ملی، تعدادی از کاراته کا‌های کشورمان به صورت انفرادی شرکت کرده بودند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار