اضافه کردن پنج ناوگان مینی‌بوس به حمل و نقل شهری چابهار/ پیشرفت ۴۳ درصدی جایگاه CNG

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری چابهار گفت: پنج خودروی بنزینی ون وانا حمل و نقل شهری جدید در چابهار اضافه شده و همچنین شاهد پیشرفت ۴۳ درصدی جایگاه CNG هستیم که امیدواریم رضایتمندی مردم را کسب کنیم.


محتاج رئیسی  اظهارکرد: هر کدام از این خودروهای"ون وانا" به قیمت ۱۵ میلیارد ریال خریداری شده و به ظرفیت جابجایی ۶۰ نفر در هر سرویس و در کنار ۱۸۰ دستگاه خودوری سواری زرد به فعالیت حمل و نقل درون شهری ادامه می‌دهند.

وی افزود: برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته تا حمل و نقل شهر چابهار را بهتر کنیم و در این باره علاوه بر ناوگان یاد شده چهار دستگاه اتوبوس شهری هم فعال هستند و سه دستگاه اتوبوس دیگر که خریداری شده ولی تاکنون وارد ناوگان خدمت به مردم نشده‌اند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری چابهار گفت: جایگاه سی ان جی با چهار نازل برداشت گاز به خودروها و اعتبار هفت میلیارد تومان و پیشرفت ۴۳ درصد در حال کار است و تا دهه فجر تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

افزایش پنج ناوگان مینی‌بوس به حمل و نقل شهری چابهار/ پیشرفت ۴۳ درصدی جایگاه CNG

وی بیان کرد: چابهار شهر توریستی، اقتصادی و تجاری، تفریحی و گردشگری است بطوریکه سالانه حدود یک میلیون نفر مسافر و سرمایه‌گذار در آن تردد می‌کنند و این حجم مسافر نیاز به جابجایی دارند.

رئیسی تصریح کرد: تاکسی‌های شهری علاوه‌بر دریافت سوخت ۴۰۰ لیتر با قیمت یک‌هزار و ۵۰۰ تومان و ۵۰۰ لیتر به قیمت سه هزار تومان، همچنین لاستیک، روغن و پرداخت مابه تفاوت قیمت سوخت نیز به آنان تعلق می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه پس از ۲۰ سال با همکاری شهرداری و سازمان منطقه آزاد حوزه حمل و نقل عمومی شهر چابهار در دیماه سال گذشته(۱۴۰۱) مجددا با ۲ دستگاه اتوبوس آغاز بکار کرد، افزود: خیلی خوشحالیم که پس از گذشت ۲ دهه ظرفیت سیستم حمل و نقل عمومی چابهار راه‌اندازی شده و در هر چند وقت رونق بیشتری را شاهد هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار