کاشت ۳۲۰ نهال به یاد شهدای دفاع مقدس در رزن

شهردار رزن از غرس ۳۲۰ نهال طی هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.

احمد محمدی‌راستی گفت: در هفته دفاع مقدس ۳۲۰ نهال از نوع درخت چنار به یاد و نیابت ۳۲۰ شهید سرافراز شهرستان رزن در بلوار پلیس راه شهر رزن غرس شد.

او افزود: ورودی شهر رزن فاقد تمثال مبارک شهدا بود که با یک کار فرهنگی ارزنده نسبت به طراحی تمثال شهدای شهر رزن اقدام و تمثال شهدای این شهر توسط شهرداری در ورودی شهر از سمت پلیس راه نصب شد.

شهردار رزن تاکید کرد: میزان اعتبار هزینه شده برای این اقدام فرهنگی توسط شهرداری اعتباری افزون بر ۳۰۰ میلیون تومان بوده است.

محمدی‌راستی در ادامه با اشاره به پروژه دیواره‌سازی حریم رودخانه فارسجین واقع در ورودی شهر رزن از سمت شهر قروه تصریح کرد: عملیات دیواره‌سازی رودخانه فارسجین با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از مردادماه سال‌جاری در حال اجرا بوده و با هدف جلوگیری از خسارت احتمالی و نیز کاهش خسارت زیربنایی و اصلاح مسیر رودخانه و مسیر عبوری انجام می‌شود.

او از تجهیز ماشین‌آلات شهرداری با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد تومان در سال گذشته خبر داد و یادآور شد: ۵.۵ میلیارد تومان لودر از محل کمک‌های دولتی، ۴.۵ میلیارد تومان ماشین کمپرسی ۱۰ چرخ، ۴.۵ میلیارد تومان دو دستگاه ماشین جاروب و جدول‌شور و یک دستگاه خودروسواری برای شهرداری در سال گذشته خریداری شده است.

شهردار رزن گفت: بلوار امام خمینی (ره) یکی از محور‌های پررفت و آمد شهرستان رزن بوده که به همین منظور ایمن‌سازی و بهسازی این محور در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

محمدی‌راستی با تأکید بر نقش ساماندهی معابر در بهبود سیما، زیست شهری و تسهیل در تردد شهروندان گفت: پیگیری مطالبات مردمی توسط اعضای شورای اسلامی و شهردار رزن به منظور اجرای گسترده عملیات ساماندهی معابر در حال انجام است.

برچسب ها: دفاع مقدس ، کاشت نهال
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.