دستگیری سارق به عنف از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در شهرکرد

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد، از دستگیری سارق به عنف، که از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی سرقت می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ علی تابش فرد فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر سرقت به عنف و زورگیری از راننده تاکسی اینترنتی، بررسی موضوع در دستورکار تیمی مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهرکرد قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مأموران مشخص شد فردی ابتدا با گوشی و سیم کارت‌های سرقتی تاکسی اینترنتی کرایه کرده و در مسیر تردد با خوراندن نوشیدنی‌های خواب آور اقدام به سرقت از راننده خودرو می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد اظهار داشت: بلافاصله اقدامات پلیسی- اطلاعاتی مأموران در زمینه شناسایی سارق آغاز و با تلاش چندین روزه در نهایت هویت وی که از سارقان سابقه دار و حرفه‌ای در مشهد بوده است شناسایی شد.


بیشتر بخوانید


این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارق بسیار حرفه‌ای عمل کرده و دائما در حال نقل مکان بوده، تصریح کرد: در ادامه پس از چندین هفته رصد اطلاعاتی تحرکات متهم، در نهایت در یک عملیات غافلگیرانه قبل از اقدام به سرقت دستگیر و به یگان دلالت داده شد.

سرهنگ تابش فرد با بیان اینکه سارق تاکنون به ۳ فقره زورگیری و یک فقره سرقت منزل در مشهد و ۶ فقره سرقت به عنف از رانندگان خودرو‌های تاکسی‌های اینترنتی نظیر اسنپ و ماکسیم و تپ سی با این شیوه اقرار کرده است، یادآور شد: تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد و نتایج آن در اخبار بعدی اعلام خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد در پایان خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با سارقان و برهم زنندگان آرامش مردم قاطع برخورد کرده و در بحث امنیت شهر با احد الناسی تعارف ندارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار