کمک‌های اولیه جشن عاطفه‌ها در زنجان به بیش از ۸۸ میلیارد ریال رسید

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: کمک‌‎های اولیه جشن عاطفه‌ها در این استان به ۸۸ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال رسید.

روح‌الله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: اجرای جشن عاطفه‌ها از اول شهریور آغاز شده است و تا ۱۵ مهرماه جاری در مناطق مختلف استان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در فضای مجازی و از طریق مراکز نیکوکاری اجرا شد، یادآورشد: در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها، ۲ هزار و ۵۶۷ پایگاه دایر و در مدارس نیز یک هزار و ۸۰۰ آموزشگاه میزبان جشن خواهند بود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان اظهار داشت: فردا زنگ برگزاری این جشن به صورت نمونه در مدرسه شاهد ریحانه واقع در خیابان زیبنیه غربی زنجان ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه با حضور مسئولین و دانش آموزان نواخته و کمک‌های جمع‌آوری شده در قالب آن توسط اولیای مدارس توزیع خواهد شد.

صالحی اضافه کرد: این جشن با همکاری بسیج مستضعفین، آموزش و پرورش و مراکز نیکوکاری و صدا و سیما در حال اجراست و هدف از آن حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه به ویژه دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد، توسعه، ترویج و تقویت فرهنگ احسان و نیکوکاری و بسط و تعمیق مسئولیت‌های اجتماعی است.

صالحی با دعوت از خیرین برای حضور در این جشن تصریح کرد: خیرین می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۰۲۴*۱*۸۸۷۷* و شماره تماس نیکوکاری ۳۳۱۱۶ یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت مجازی ۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ ۶۰ در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان مستعد نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان مشارکت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.