اجرای سه پروژه بزرگ راه سازی در شهرستان دشتی

استاندار بوشهر از اجرای همزمان سه پروژه بزرگ راه سازی در شهرستان دشتی خبر داد.

احمد محمدی زاده در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان دشتی با تاکید بر لزوم تلاش شبانه روزی برای تکمیل طرح های نیمه تمام اظهار کرد: مدیریت استان از تمام توان و ظرفیت موجود برای تامین اعتبارات مورد نیاز پروژه های عمرانی بهره می برد.

وی با اشاره به اجرای قطعه اول محور باغان_ سرچشمه افزود: این قطعه در شهرستان جم افتتاح شده است و سایر قطعات نیز اجرایی می شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: ۲۰ روز قبل از این پروژه بازدید کردم و در حال حاضر نیز روند کار پیشرفت خوبی دارد و با تکمیل این پروژه فاصله زمانی به مرکز استان کاهش پیدا می‌کند و دو شهرستان دشتی و جم را به هم متصل می‌کند.

محمدی زاده تصریح کرد: اجرای پروژه پل کاکی_ شیخیان یکی از مطالبات چندین ساله مردم بخش کاکی بوده که در حال حاضر پروژه فعال است و تلاش داریم روند کار شتاب بیشتری به خود چبگیرد.

وی با بیان اینکه روند پروژه خورموج- لاور شتاب بیشتری می گیرد؛ یادآور شد: در نیمه دوم سال و با ابلاغ مصوبات سفر، تعریض محور شنبه - ناصری آغاز می شود.

استاندار بوشهر گفت: در حال حاضر، ۲ پروژه اقتصادی مهم نیز توسط بخش خصوصی در سطح شهرستان دشتی در دست اجرا است که با تکمیل آنها زمینه اشتغال افراد زیادی را فراهم می‌شود.

وی همچنین بر ضرورت رفع موانع واحدهای اقتصادی در سطح شهرستان تاکید کرد و یادآور شد: مشکلات طرح‌های اقتصادی بر طرف می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار