داستان زندگی شما به روایت امیرحسین مدرس

رادیو صبا برنامه جدید «این مردم نازنین» را با قصه‌گویی امیرحسین مدرس راهی آنتن می‌کند.

«این مردم نازنین» عنوان برنامه جدیدی از این شبکه رادیویی است، که روز‌های آخر هفته با اجرای دلنشین امیرحسین مدرس تقدیم مخاطبان می‌شود.

مژگان فرزین تهیه کننده برنامه گفت: این برنامه روایت‌های کوتاهی از داستان زندگی «این مردم نازنین» است.

وی افزود: این برنامه جایگزین «قصه‌های ظهر جمعه» می‌شود، که در آن امیرحسین مدرس به روایت داستان‌هایی از جنس روز‌های جمعه می‌پردازد. 

تهیه کننده برنامه درباره نویسندگی داستان‌های برنامه بیان کرد، داستان توسط گروهی از نویسندگان نوشته می‌شود، که تلاش می‌کنند داستان‌های خاطره انگیزی از جنس خانواده برای شنوندگان بنویسند.

فرزین توضیح داد: همه ما در ظهر‌های جمعه چیز‌های مشترکی را تجربه می‌کنیم و می‌بینیم مثل «غذا، خانواده، تعطیلات آخر هفته، دورهمی» داستان‌های این برنامه با موضوع این چیز‌های مشترک تقدیم مخاطبان می‌شود و اولین برنامه با موضوع غذا راهی آنتن می‌شود.

وی افزود: «پیغام گیر» عنوان آخرین آیتم این برنامه است، که در آن امیرحسین مدرس با یکی از دوستان و آشنایان تماس می‌گیرد تا آخرین لحظات تعطیلات را با هم بگذرانند.

فرزین در پایان گفت: در این برنامه تلاش می‌کنیم داستان همه این مردم نازنین را روایت کنیم حتی کوتاه کوتاه، شنوندگان منتظر روایت داستانشان در این برنامه باشند.

این مردم نازنین از روز جمعه هفتم مهر ساعت ۱۲:۳۰ با اجرای امیرحسین مدرس و به تهیه‌کنندگی مژگان فرزین تقدیم مخاطبان می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار