مدیر یک مدرسه غیردولتی در کرمان به تخلفات اداری معرفی شد

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان گفت: به دنبال اجرای برنامه غیرقابل قبول و غیرمتعارف در یکی از مدارس شهر کرمان مدیر مدرسه غیردولتی متخلف، لغو ابلاغ، به هیات تخلفات اداری معرفی شد.

انتشار کلیپی از مراسم جشن شروع سال تحصیلی در یکی از مدارس شهر کرمان با استفاده از موسیقی نامتعارف خبرساز شده بود.

گزارش روز سه شنبه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به نقل از رضا رضایی مدیرکل این نهاد حاکیست: در آغاز سال تحصیلی جدید یکی از مدارس شهر کرمان مراسم جشن بازگشایی مدرسه را به شکل غیرمتعارف اجرا کرده که بعد از مشخص شدن صحت موضوع دستور به لغو ابلاغ مدیر مدرسه و معرفی آن به هیات تخلفات اداری داده شد.

وی تصریح کرد: بر اساس تاکیدات وزیر آموزش و پرورش هنجارشکنی و رفتار غیرتربیتی خارج از شئونات اسلامی در آموزش و پرورش جایگاهی ندارد و مردم ولایتمدار کرمان نیز به هیچ وجه مدیران هنجار شکن را نمی‌بخشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به نقش شادی و نشاط پویایی در تسهیل فرایند یاددهی و یادگیری گفت: شادی را در مدارس به جدیت پیگیری می‌کنیم، اما اجازه نخواهیم داد این رفتار‌ها افکار عمومی را جریحه دار کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
مدرسه و دانشگاه نقش مهمی در تربیت بچه ها و فرهنگ جامعه داره. ضروریه که تمامی افرادی که در این مجموعه ها کار می‌کنند صلاحیت سنجی بشن و همچنین مدیریت هر مجموعه به صورت فصلی ارزیابی بشه. اینکه یک نفر در نقش معلم میاد در کلاس درس ترانه مبتذل همخوانی میکنه و یا اینکه در مدرسه ای دی جی میارن که بچه ها برقصن نشان از نبود چنین چیزی هست. مقصر صرفا مدیر اون مدرسه نیست. باید سیستم ساخت. چه کسی باید سیستم بسازه؟ وزیر آموزش پرورش. پس در چنین مواقعی نه تنها برکناری معلم و مدیر خطاکار ضروریه، بلکه استیضاح وزیر هم ضروریه. شمای وزیر چه برنامه ای دارید برای این مسائل؟ چه کارهایی انجام دادید؟ ۳ ماه بعد بیا مجدد گزارش بده بگو چیکار کردی. اگه نمیتونی مدیریت کنی استعفا بده. این اتفاقا تاثیر اجتماعی داره و در جامعه تنش ایجاد میکنه.
Iran (Islamic Republic of)
راد
۲۰:۳۳ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
جای بسی تاسف است معلمین مدارس جدیدا اصلا گزینش نمی شوند....جز این مورد برخوردهای نامناسب دیگر هم در مدارس دیده می شود....حتما باید فیلم بیاد بیرون تا دنبال بشوند؟؟؟
آخرین اخبار