شهردار صدرا معارفه شد

در مراسمی که با حضور جمعی از مسئولان استانی، مدیران، پرسنل شهرداری و شهروندان صدرا برگزار شد، مجتبی پارسایی به عنوان شهردار جدید این شهر معارفه شد.

آرش محمدی در مراسم معارفه شهردار جدید صدرا با بیان اینکه بعد از استعفای پرنیان، شهردار سابق یکی از اهداف شورای ششم انتخاب شهردار بومی، مردمی، جوان، انقلابی، متخصص و متعهد بوده است، اظهار داشت: پارسایی با داشتن این ویژگی‌ها و سوابق درخشان مورد تایید مسئولان استانی قرار گرفته است. 

رئیس شورای اسلامی شهر صدرا ابراز امیدواری کرد: شهردار جدید صدرا در زمان باقیمانده به همراه اعضای شورای دوره ششم با برنامه‌ریزی، مشورت و هماهنگی کمبود‌ها و کاستی‌های موجود را برطرف کند تا شاهد رضایتمندی شهروندان صدرا باشیم. 

امام جمعه شهر صدرا نیز در این مراسم خطاب به شهردار جدید گفت: خودمراقبتی از خصوصیت‌های یک شهردار صالح و اهل ایمان است.

او با بیان اینکه مسئولیت یک امانت الهی است، گفت: شهروندان صدرا بسیار فهمیده و آگاه هستند و باید از این مسئولیت در کنار دیگر مسئولان پرتلاش شهری در جهت رفاه حال شهروندان و آبادانی شهر استفاده کرد.

حجت‌الاسلام موسوی گفت: شهر صدرا به‌عنوان دومین شهر پرجمعیت استان کمبود‌های فراوانی دارد و به توجه و نگاه ویژه‌ای نیاز دارد.

در ادامه مدیر کل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری فارس با بیان اینکه صدرا شهری است با ویژگی‌های خاص گفت: سرعت رشد شهر صدرا چه از لحاظ مساحتی و چه از لحاظ جمعیتی بسیار بالاست و این شهر مقصد بسیاری از سیاست‌های کلان دولت در دهه‌های اخیر در بحث توسعه مسکن بوده است که این موضوع برای شهر صدرا هم یک فرصت به حساب می‌آید و هم یک تهدید.

سیداحسان اصنافی بیان کرد: ایجاد و بهبود زیرساخت‌های شهر صدرا در زمینه فضای سبز، حمل و نقل، زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی باید سرلوحه کار قرار گیرد.

او از پارسایی خواست با توجه به اینکه شهر صدرا برای برخی سودجویان منبع درآمد خوبی در بسیاری از زمینه‌های ساخت و ساز، زمین‌خواری و ... به‌حساب می‌آید، فضایی سالم جهت خدمت رسانی به مردم ایجاد کند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری فارس بیان کرد: شهرداری صدرا در کنار شرکت عمران با همفکری و همکاری باید زمینه ساز پیشرفت شهر صدرا باشند.

لطف‌الله شیبانی، فرماندار شیراز نیز در این مراسم با اشاره به مسئولیت خطیر شهردار گفت: این مسئولیت امانتی است که در زمان تصدی باید به نحو احسن در جهت بهسازی شهر، رفع نیاز‌های شهروندان و خدمت به مردم استفاده شود.

مدیر عامل شهر عمران شهر صدرا هم در این مراسم بیان کرد: ستاد مردمی‌سازی شهر صدرا راه اندازی شده است که خروجی جلسه آن احداث یک مجموعه فرهنگی، ورزشی و مذهبی در فاز ۲ شهر صدرا است.

مهدی پوربهی با بیان اینکه مطالعات این پروژه انجام شده است و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود، افزود: قرارگاه مشترکی با حضور مجموعه شرکت عمران، شهرداری، دفتر امام جمعه، سپاه و سایر ادارات در حوزه صدرا در جهت رفع مشکلات و برنامه‌ریزی پروژه‌های مشترک عملیاتی شده است.

در ادامه شهردار جدید صدرا با بیان اینکه هفته دفاع مقدس نمایش مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ایران اسلامی است از شهید مهدی باکری شهردار تراز انقلاب و شهید حامد جرفی بخشدار هویزه یاد کرد و گفت: جوانان می‌توانند همه مشکلات را حل کنند.

مجتبی پارسایی با تصریح اینکه خدمت به مردم و رفع حوایج آنان بعد از ادای فرایض بالاترین وسیله تقرب به خدای متعال است و این یک عطیه الهی است، گفت: در نظام اسلامی مقام و مسئولیت تنها با انگیزه الهی و خدمت به مردم ارزشمند است.

شهردار صدرا عنوان کرد: کمبود‌های بسیاری در شهر صدرا وجود دارد که با تلاش‌های جهادی در کنار مسئولینی که با عشق به این مردم خدمت می‌کنند، برطرف خواهد شد.

در پایان این مراسم از زحمات پرنیان شهردار سابق قدردانی و عباسی سرپرست سابق با اهدا لوح، تقدیر به‌عمل آمد و مجتبی پارسایی به عنوان شهردار جدید صدرا معارفه شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار