تبدیل افتخارات کرمانشاه به نشان تجاری

استاندار کرمانشاه گفت : افتخاراتی که کرمانشاه دارد باید به نشان تجاری تبدیل شود.

محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه در هشتاد و چهارمین جلسه کارشناسی شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه افتخارات و دلاوری‌های فراوانی در طول تاریخ و خصوصا ایام جنگ داشته است، گفت : صنایع و بخش خصوصی می‌توانند با شگرد هنرمندانه‌ای این افتخارات را در کسب و کار خود مورد استفاده قرار دهند.

وی ادامه داد: می‌توان این افتخارات را در قالب نامگذاری یک محصول تولیدی و یا نشان تجاری به کار برد.

مدیر ارشد استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: البته این امر باید همراه با مشاوره دقیق تجاری باشد و آسیب و ضرری را متوجه فعالیت‌های اقتصادی نکند.

صحرایی این اقدام را زمینه‌ساز تقویت هویت جمعی دانست و اظهار کرد: این شیوه تجاری سازی می‌تواند مشتری‌های ویژه‌ای را برای محصولات تولیدی استان به همراه داشته باشد.

وی یادآور شد: چنانچه این افتخارات متعلق به هر کشور دیگری بود به بهترین شکل از آن استفاده می‌کردند.

استاندار کرمانشاه «فرنگیس» که نام بانوی دلاوری از زمان جنگ بوده را از مصادیق این افتخارات دانست که می‌تواند یک نشان تجاری برای محصولات کرمانشاه باشد.

صحرایی سپس به معضل حسابرسی تامین اجتماعی برای واحد‌های تولیدی اشاره کرد که باید راهکاری برای آن اندیشیده شود.

وی درباره قانون الکترونیکی کردن فاکتور‌های فروش و سامانه امور مالیاتی نیز گفت: این قانون هنوز به مرحله تایید شورای نگهبان و ابلاغ نرسیده است و باید از این فرصت برای اصلاح دغدغه‌های مرتبط با این قانون استفاده کرد.

استاندار کرمانشاه از آغاز پذیره‌نویسی سهام بیواتانول از روز شنبه (۸ مهر) خبر داد و ابراز امیدواری کرد این روند استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای سایر واحد‌های تولیدی استان تداوم یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار