طراحی بخشی از شهرک پرنیان به پایان رسیده است

سرپرست اداره‌کل راه و شهرسازی استان قم گفت: در سایت پرنیان طراحی بخشی از شهرک به اتمام رسیده است و اخذ پروانه و پس از آن اجرای عملیات آماده سازی در دستور کار است.

در دهمین جلسه شورای تامین مسکن استان قم بر ضرورت و لزوم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم مردم در خصوص ممنوعیت خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن تاکید شد.

 در دهمین جلسه شورای تامین مسکن استان قم که به ریاست استاندار قم برگزار شد، حسین زنجیرانی فراهانی دبیر این شورا اظهار کرد: هر نوع خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن غیر قانونی است و در این خصوص هشدار داده می‌شود.

سرپرست اداره‌کل راه و شهرسازی استان قم  تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان در تمامی مراحل از جمله انتخاب واحد، معرفی بانک و تحویل واحد و. شخص حائز شرایط و تخصیص شده در سامانه را به رسمیت می‌شناسد و خریداران این امتیازات نمی‌توانند مدعی هرگونه حقی شوند.

زنجیرانی در خصوص سایت پرنیان گفت: در سایت پرنیان طراحی بخشی از شهرک به اتمام رسیده است و اخذ پروانه و پس از آن اجرای عملیات آماده سازی در دستور کار است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان  عنوان کرد: با توجه به تکمیل تخصیص متقاضیان در پروژه‌های ۵۶۰ هکتاری و طایقان و بسته شدن سامانه، ورود و جابجایی در این دو سایت امکان پذیر نیست.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.