نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا:

مکتب حاج قاسم سلیمانی همان مکتب امام خمینی (ره) است

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت:مکتب حاج قاسم سلیمانی همان مکتب امام خمینی (ره) است و میلیون‌ها انسان آزاده از آن پیروی می‌کنند و مهم‌ترین درس این مکتب، بصیرت و پیروی از ولایت فقیه است.

حجت الاسلام سرایی همایش بزرگ رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم شهرستان جلفا با اشاره به این که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مکتبی را در سرتاسر جهان به منصه ظهور نشاند که هزاران مکتب از آن ریشه گرفت،گفت: مکتب سلیمانی یکی از این مکتب‌ها بود.

وی رزمندگان ما در دوران هشت سال جنگ تحمیلی یک وجب از خاک این سرزمین را به دشمن ندادند افزود: دشمن نباید فکر کند با چند عمل ایزایی می‌تواند به این کشور تسلط پیدا کند، چون فرزندانی که این امام (ره) تربیت کرده هرکدام، یک لشگر و یک امت است، امتی که محافظ انقلاب و محافظ ولایت و امامین انقلاب است.

وی بر ضرورت تبیین ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان گفت: آشنایی نسل جوان با ارزش‌ها و مبانی اعتقادی و روحیه ایثار و شهادت، کشور را در مقابل حوادث مختلف بیمه می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا  بر ضرورت تحول در تبیین گری از تریبون‌های بی خاصیت و سخنرانی‌های کلیشه‌ای به سمت تریبون‌های انقلابی، عملگرا و مصداقی تاکید و اضافه کرد: تحول گرایی باید از تریبون داران آغاز شود و هر کس با هر وسیله‌ای که در اختیار دارد اعم از زبان و قلم با تمام هوشیاری، صدق، دقت، دوری از تعصبات بی جا و سعه صدر وارد میدان تبیین شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار