رئیس کل دادگستری کرمان:

سرشبکه و تحریک کننده اغتشاشات در کرمان دستگیر شد

حجت الاسلام حمیدی گفت: یکی از سرشبکه‌های اصلی تحریک کننده اغتشاشات که به صورت مسلحانه قصد ایجاد ناآرامی در کرمان را داشت، دستگیر شد.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی گفت: در پی انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی و فنی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان، یکی از سرشبکه‌های اصلی تحریک کننده اغتشاشات که به صورت مسلحانه با ایجاد شبکه، قصد ایجاد ناآرامی با هدف ایجاد اغتشاش در کرمان را داشت دستگیر شد.

 او در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: پس از انجام چندین ماه رصد اطلاعاتی و در یک عملیات و با دستور مقام قضایی متهم در مخفیگاهش در یکی از شهرستان‌های استان کرمان دستگیر شد و چندین سلاح گرم و سرد به همراه مقادیری مهمات جنگی از محل مخفیگاه این فرد کشف و ضبط شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: تحقیقات اطلاعاتی بیانگر آن است که متهم به صورت گسترده با معاندین جمهوری اسلامی، سرکردگان اغتشاشات و اعتراضات مسلحانه پارسال و برخی مدیران رسانه‌های تروریستی خارج نشین و سران منتسب به سلطنت طلبان در بیرون از کشور ارتباط داشته است.

او بیان کرد: متهم به صورت گسترده در فضای مجازی، مانند: اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و واتساپ در خصوص تشویش اذهان عمومی و تبلیغ علیه نظام فعالیت داشته است.

حجت‌الاسلام حمیدی ضمن هشدار جدی به کسانی که قصد برهم زدن نظم وامنیت شهروندان را دارند، اعلام کرد: مرتبطین دیگر این پرونده نیز تحت رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) هستند و دستگاه قضایی و اطلاعاتی استان کرمان تا زمان دستگیری تمام اعضای این باند به تلاش خود ادامه می‌دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
دم اطلاعات سپاه گرم ممنون که هستید خدا قوت
آخرین اخبار