اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت کارشناسی ناپیوسته پیش بیمارستانی سال ۱۴۰۲

پذیرفته‌شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاریخ ثبت‌نام و مدارک لازم برای ثبت‌نام باید از روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش‌عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.  

ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی، به اطلاع متقاضیانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ ثبت‌نام و شرکت نموده‌اند، می‌رساند که اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی پذیرش با آزمون و همچنین رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی آزمون مذکور که گزینش آن‌ها به‌روش متمرکز صورت گرفته است به همراه اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار گرفته است. 

پذیرفته‌شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاریخ ثبت‌نام و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در بند الف این اطلاعیه) ضرورت دارد از روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش‌عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند. 

پذیرفته‌شدگان دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و کشاورزی تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای لازم است برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت‌نام به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای به نشانی www.tvu.ac.ir یا به درگاه اطلاع‌رسانی دانشکده یا آموزشکده محل قبولی خود مراجعه نمایند. لازم به‌ذکر است اسامی افرادی که در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی اعلام شده است، باید مطابق بند "ب" مندرج در این اطلاعیه برای انجام مصاحبه اقدام نمایند.

الف) مدارک لازم برای ثبت‌نام

مدارک برای ثبت نام

ب) معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه‌متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی:

آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان جزو معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی (کد رشته‌محل‌های ۱۱۶۱ تا ۱۲۰۴ مربوط به کد رشته امتحانی ۱۱۴ گروه آموزشی پزشکی) در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام شده، لازم است برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری مصاحبه، به اطلاعیه‌ای که در روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۷ در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان درج خواهد شد، مراجعه نمایند. 

پ) یادآوری‌های مهم:

۱- پذیرفته‌شدگان هریک از رشته‌های تحصیلی این آزمون چنانچه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ نیز قرار بگیرند لازم است از دو رشته قبولی خود یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام نمایند. ثبت‌نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

۲- همه پذیرفته‌شدگان ملزم هستند در تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام به مؤسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه نمایند. عدم ثبت‌نام در تاریخ‌های مقرر به منزله انصراف از تحصیل در رشته قبولی تلقی لغو خواهد شد.

۳-پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنان هم زمان به عنوان پذیرفته نهایی در دو کدرشته‌محل (یکی کدرشته‌محل‌های مربوط به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌عالی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا دانشگاه فرهنگیان و دیگر کدرشته‌محل‌های وابسته به واحد‌ها یا مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی) اعلام شده است، لازم است منحصراً در یکی از کدرشته محل‌های قبولی ثبت‌نام نمایند. چنانچه این‌دسته از پذیرفته‌شدگان در هر دو کد رشته‌محل ثبت‌نام نموده و مشغول به تحصیل شوند، به‌عنوان متخلف شناخته شده و با آن‌ها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.

 ۴-متقاضیان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط، نشانی و تلفن دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌عالی، به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته که هم‌اکنون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترسی است، مراجعه نمایند. 

 ۵- برای متقاضیان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه متقاضی و آخرین رتبه در هر یک از کد رشته‌محل‌های انتخابی و در سهمیه مربوط (برای قبولین منحصراً تا اولویت کدرشته قبولی داوطلب) تنظیم شود. این کارنامه از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان همزمان با اعلام نتیجه در دسترس خواهد بود.

۶- با توجه به تاکیدات صورت گرفته به داوطلبان برای دقت و توجه لازم برای انجام انتخاب رشته، به اطلاع می‌رساند هیچ درخواستی تحت عنوان اشتباه در انتخاب رشته در سازمان سنجش آموزش کشور قابل بررسی نیست؛ لذا از ارسال درخواست با این موضوع به این سازمان خودداری نمایید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار