یاسوج، خودروی نردبان آتش نشانی ندارد

رییس سازمان آتش نشانی یاسوج گفت: یاسوج با وجود افزایش احداث ساختمان‌های بلند مرتبه در آن، از داشتن خودروی امدادی نردبان دار محروم است.

محمد رستمیرییس سازمان آتش نشانی یاسوج گفت: در صورت بروز حوادثی مانند آتش سوزی در این ساختمان ها، سازمان آتش‌نشانی تجهیزات و امکانات امدادرسانی این فضا‌های ساختمانی را ندارد.

وی تاکید کرد: با توجه به احداث ساختمان‌های بلند مرتبه و افزایش روزافزون این ساختمان‌ها به خصوص مناطق شمالی مرکز استان، تامین نردبان بلند از جمله ضرورت‌هایی است که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

رستمی تصریح کرد امکانات و تجهیزات لازم برای این ساختمان‌ها نیست، اما جسارت، تعصب و توانمندی‌های نیرو‌های امدادی تاکنون حوادث این فضا‌ها را مدیریت کردند که امکان بروز حوادث ناگوار برای امدادگران وجود دارد.

رییس سازمان آتش نشانی یاسوج یادآور شد: سازمان آتش نشانی این شهر چهار ایستگاه آتش نشانی عملیاتی دارد که یکی از آن‌ها توسط کمک‌های فردی خیر ساخته و تحویل شد و ۶۱ نفر کارمند در آن مشغول خدمت هستند.

رستمی ادامه داد: این سازمان ۹ خودروی سبک و سنگین امدادی دارد که عمر آن‌ها بین ۱۵ تا ۳۰ سال است، در صورتی که عمر مفید این نوع خودرو‌ها تا ۱۰ سال است.

برچسب ها: آتش نشانی ، تجهیزات
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.