حضور ۸۰ دانشمند و ۴۰ رسانه در استپ‌های علمی رویداد مصطفی

دبیر پنجمین دوره جایزه مصطفی (ص) در اصفهان گفت: ۸۰ دانشمند و ۴۰ رسانه در نشست‌های علمی شهرک علمی و تحقیقاتی و ۳ دانشگاه اصلی اصفهان شرکت می‌کنند.

دبیر پنجمین دوره جایزه مصطفی (ص) در اصفهان گفت: ۸۰ دانشمند و ۴۰ رسانه در نشست‌های علمی شهرک علمی و تحقیقاتی و ۳ دانشگاه اصلی اصفهان شرکت می‌کنند.

حسین ربانی  در ارتباط با برگزاری نشست‌های علمی و تخصصی در روز‌های دوم و سوم این رویداد افزود: دانشمندان جهان اسلام در طی برگزاری رویداد مصطفی، در قالب استپ‌های علمی با بدنه علمی شهر اصفهان ازجمله اساتید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان به ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارتباط خواهند داشت.

او گفت: استپ علمی در روز‌های شنبه، هشتم مهرماه و یکشنبه، نهم مهرماه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سه دانشگاه اصلی این شهر ازجمله دانشگاه اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه صنعتی برگزار می‌شود.

دبیر پنجمین دوره جایزه مصطفی (ص) در اصفهان تصریح کرد: نشست علمی روز شنبه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، با سه پنل علمی در موضوعات شبکه‌سازی، نوآوری‌های حوزه علم و فناوری و توسعه فناوری برگزار می‌شود.

او در ادامه گفت: در روز یکشنبه، محل اسنپ علمی در سه دانشگاه اصلی شهر اصفهان است که دانشمندان براساس تخصص، در دانشکده‌های مربوط به حوزه فعالیت خود تقسیم می‌شوند. برای مثال دانشگاه صنعتی اصفهان در ۱۰ دانشکده میزبان این دانشمندان است.

ربانی با اشاره به برنامه‌های موجود در دانشگاه‌های شهر اصفهان اضافه کرد: حدود ۸۰ دانشمند خارجی و ۴۰ رسانه در این استپ‌های علمی در روز‌های شنبه و یکشنبه شرکت می‌کنند و ۲ الی ۳ دانشمند در هرکدام از دانشکده‌های میزبان در نشست با اساتید و دانشجویان و ورکشاپ‌ها و پنل‌های علمی شرکت می‌کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.