برگزاری برنامه‌های ویژه در هفته دفاع مقدس در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) نهاوند 

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) نهاوند گفت: در هفته دفاع مقدس برنامه‌های ویژه‌ای برای طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) نهاوند تدارک دیده شد.

حجت الاسلام عباس مولوی با تأکید بر اهمیت آشنا شدن جامعه خصوصا نسل جوان با سیره شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس گفت: به همین منظور و با توجه به اینکه وظیفه تبلیع به صورت ویژه بر عهده طلاب است و در شرایط فعلی و جنگ ترکیبی، بیان این رشادت‌ها از ضرورت‌هاست، بنابراین در هفته دفاع مقدس برنامه‌های ویژه‌ای برای طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) نهاوند تدارک دیده شد.

او با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی مزار شهدا از جمله این برنامه‌ها بود، تاکید کرد: در آخرین روز از هفته دفاع مقدس نیز مراسم تجدید عهد با شهید گمنام مدفون در حیاط مدرسه علمیه نهاوند با حضور پرشور طلاب و کادر مدرسه برگزار شد.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) نهاوند، با بیان اینکه امنیت امروز را مرهون خون شهدا هستیم، گفت: شهدا با گذشت از جان خود به‌عنوان بالاترین داشته یک انسان، در مسیر محافظت از انقلاب و اسلام حرکت کردند و امروز نیز لازم است تا راه و رسم شهدا را در جامعه استمرار بخشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.