طرح جوانی جمعیت ۳۸۰ خانواده را صاحب زمین کرد

در مراسمی در نهبندان ۳۸۰ قطعه زمین رایگان به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در خراسان جنوبی واگذار شد.

مودی سرپرست راه و شهرسازی استان در آیین واگذاری زمین به ۳۸۰ متقاضی طرح جوانی جمعیت دراستان که بصورت نمادین در شهرستان نهبندان گفت: تاکنون ۱۰ هزار و ۱۲۴ نفر در سامانه ثبت نام کرده اند که برای ۴ هزار و ۴۹۶ نفر پرونده تشکیل شده است.

او افزود: در این رابطه برای ۲ هزار و ۱۶۶ متقاضی در سطح استان زمین تامین شده و تا به امروز مراحل قرعه کشی و واگذاری هزار و ۵۲۶ قطعه زمین در مراسمات مختلف به متقاضیان واجد شرایط انجام شده است.

مودی بیان کرد: امروز و در این مراسم که با عنوان پویش پیامبر رحمت (ص) از اول تا هفدهم ربیع الاول در سراسر کشور برگزار می‌شود، ۳۸۰ قطعه زمین به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در ۶ شهرستان استان خراسان جنوبی اهدا و واگذار شد.

به گفته  سرپرست راه و شهرسازی خراسان جنوبی این ۳۸۰ قطعه زمین در شهرستان‌های بشرویه، نهبندان، سربیشه، درمیان، قاین و خوسف به صورت رایگان تحویل متقاضیان می‌شود و صرفاً هزینه آماده سازی آن‌ها پس از دو سال تنفس و در اقساط هشت ساله دریافت می‌شود.

به گفته او از این تعداد، ۳۶ قطعه در شهرستان بشرویه، نهبندان ۹۰ قطعه، سربیشه ۲۶ قطعه، درمیان ۱۰۴ قطعه، قاین ۲۴ قطعه و خوسف ۱۰۰ قطعه قرار دارد.

مودی عنوان کرد: تامین زمین برای سایر مشمولان این طرح در خراسان جنوبی در حال پیگیری است تا در مراحل بعدی واگذاری به آنان انجام شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.