کشف ۶ تن مواد مخدر در مرز‌های جنوب شرق

  فرمانده مرزبانی فراجا از موفقیت مرزبانان غیور در کشف محموله ۶ تنی مواد افیونی در مرز‌های جنوب شرق کشور خبر داد.

سردار  احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی فراجا در تشریح موفقیت مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در کنترل مرز‌های آبی دریای عمان، گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی چابهار با اشراف و تسلط اطلاعاتی بر آب‌های سرزمینی در دریای عمان، از فعالیت دو باند کلان قاچاق مواد مخدر برای جا به جایی محموله‌های سنگین مواد افیونی در محدوده آب‌های انحصاری کشور و ورود آن به کشور مطلع شدند.  

وی افزود: مرزبانان بلافاصله با اقدامات عملیاتی، طی دو عملیات قاچاقچیان را که سعی در عبور مواد افیونی از طریق مرز‌های آبی به داخل کشور داشتند را در دریا مشاهده و با تکنیک‌های رزمی و دریایی و درگیری مسلحانه آن‌ها را در دریا زمینگیر و ناکام گذاشتند.

سردار گودرزی با بیان اینکه در این رابطه ۱۷ نفر دستگیر و ۴ فروند شناور توقیف شده است، اظهار کرد: با هوشیاری مرزبانان ۶ تن انواع مواد مخدر شامل حشیش، شیشه، هروئین و تریاک به همراه ۲۱ قبضه سلاح کلت، ۲ هزار و ۱۰۰ عدد فشنگ جنگی و ۴۲ تیغه خشاب مربوطه کشف شد.

این مقام ارشد مرزبانی فراجا، مرز‌های کشور را برای قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت ناامن دانست و گفت: مرزبانان با اشراف اطلاعاتی بر مرز‌های کشور، با هرگونه باند‌های کلان قاچاق مواد افیونی در مرز‌ها به صورت قاطع و سخت برخورد خواهند کرد.


 

برچسب ها: مرزبانی ، موادمخدر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار