عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد؛

تلاش دشمنان برای سست کردن اعتقادات دینی جوانان

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز دشمنان تلاش می‌کنند حرمت تربیت اسلامی را لکه دار و اعتقادات دینی جوانان کشور را سست کنند.

آقای هرندی در اجلاسیه شهرستانی کنگره ملی ۱۰ هزار شهید استان آذربایجان شرقی در شهرستان بستان آباد با اشاره به ریشه مستحکم تربیت دینی و مومنانه در بین جوانان و نوجوانان کشور گفت: امروز خدمات و رشادت‌هایی که جوانان نسل سوم و چهارم در عرصه‌های مختلف انجام می‌دهند ریشه در همان روحیه و انگیزه الهی جوانان صدر انقلاب دارد.

وی اضافه کرد: جوانانی که امروز در عرصه‌های سخت و در زمان سیل و زلزله به یاری همشهریان و هموطنان خود می‌شتابند از نسل همان شهدای اول انقلاب هستند.

وی افزود: هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در اقصی نقاط جهان با برنامه و هدف گذاری مستکبران و با هدف حرمت زدایی از مقدسات مسلمانان انجام می‌گیرد اما قطعا آزادگان و جوانمردان عالم در مقابل این حرکات زشت و وهن آلود ایستادگی خواهند کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام علت افزایش کینه ورزی و دشمنی‌ها را با نظام اسلامی افزایش قدرت داخلی و بین المللی جمهوری اسلامی دانست و ادامه داد: بهترین پاسخ به کسانی که ادعا می‌کنند انقلاب اسلامی تضعیف شده است همین افزایش خباثت‌ها و دشمنی‌های استکبار است که در مقابل افزایش عزت ملی و اقتدار نظام صف کشیده اند.

آقای هرندی با برشمردن برخی از صفات و ویژگی‌های برجسته مقام معظم رهبری از زبان و دیدگاه دشمنان گفت: امروز دوست و دشمن بر نقش و جایگاه این فقیه عالم، حکیم و استراتژیست بزرگ معترف است و به همین علت از نقشه‌های شوم دشمن خدشه دار کردن جایگاه رهبری در جامعه اسلامی است که  قطعا نتیجه نخواهند گرفت و باز هم ناکام خواهند ماند چرا که ولایتمداری در خون مردم مومن و جوانان انقلابی ایران جریان دارد.

وی ادامه داد: خصوصیت بارز و توصیه اصلی شهدا در وصیت نامه هایشان از صدر انقلاب تا دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ولایت مداری و حفظ حریم امام جامعه بود که از مکتب عاشورا نشات گرفته است.

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا تضمین کننده اقتدار نظام و عامل برافراشته ماندن پرچم ایثار و رشادت است.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به اینکه عزت و اقتدار امروز جامعه اسلامی از برکات عاشورا و زنده ماندن حادثه کربلا است خاطرنشان کرد: ادامه مسیر شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس لازمه تداوم این مسیر نورانی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.