آماده‌باش راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای خدمت‌رسانی در فصول سرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر آمادگی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در آستانه شروع بارش‌ها تاکید کرد.

علی محمد روستا  به صورت سرزده از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید با اشاره به اینکه طبق پیش بینی هواشناسی بارش‌های پاییزی پیش از موعد آغاز می‌شوند، گفت: هدف از این بازدید بررسی وضعیت لجستیکی، پشتیبانی و مرکز نقلیه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است.
 
وی با اشاره به اینکه ۲۰۰ وسیله نقلیه آماده خدمات‌رسانی به مردم در بارش‌های پاییزی و فصل زمستان است، بر آماده باش راهداری کهگیلویه و بویراحمد برای پیشگیری از مشکلات احتمالی در زمان بارندگی‌ها تاکید کرد.
 
وی بیان کرد: سال گذشته اعتبارات خوبی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد که جلسات شبانه‌روزی برای جذب این اعتبارات برگزار کردیم و خوشبختانه با تلاش همکاران راهداری همه اعتبارات ۱۴۰۱ این دستگاه خدمت‌رسان جذب شد.
 
روستا با اشاره به پرداخت مطالبات پیمانکاران گفت: نامه‌ای به حوزه زیرساخت‌ها ارسال شد که پیمانکارانی که تا برج ۶ پرداختی داشتند توازن و تعادلی در پرداخت‌ها برقرار شود تا حق کسی ضایع نشود.
 
روستا خاطرنشان کرد: سه طرح پل شهید طیب، پل رودسمه و پل شهید نوری از طرح های مهم راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مرکز پایش تصویری استان با ۱۲ دوربین وضعیت جاده‌های استان را رصد می‌کنند که با پیگیری‌های صورت گرفته ۹ دوربین جدید اضافه و ۲۴ ساعت و شبانه‌روزی نقاط حادثه‌خیز و پر ترافیک استان را پایش کنند.
 

روستا خاطرنشان کرد: با مدیرکل راهداری استان هماهنگی شده که امکان رصد وضعیت جاده‌های استان از طریق پایش تصویری در استانداری ممکن شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.