برگزاری دومین جشن مهر سینمای ایران

دومین جشن مهر سینمای ایران همزمان با یازده استان کشور، امروز (۱۰ مهر) در کرمانشاه برگزار شد.

جمال برفی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در مراسم گفت : جشن‌های مهر سینمای ایران از ۲۶ شهریور در استان‌های مختلف شروع و برگزاری آن تا ۱۳ مهرماه ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: آیین اختتامیه این مراسم روز ۱۳ مهر در تهران برگزار و از برگزیدگان سینمایی استان‌ها در این مراسم تقدیر می‌شود.

وی افزود: امروز (دوشنبه) شاهد برگزاری این جشن در استان کرمانشاه هستیم که همزمان با یازده استان دیگر کشور برگزار می‌شود.

برفی با اشاره به داوری آثار سینمایی تولید شده در استان طی یک سال گذشته گفت: در جشن امروز از خالقان آثار برگزیده تجلیل می‌شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ادامه از هنر صنعت سینما به عنوان یکی از موثرترین ابزار‌ها برای معرفی هر ملت یاد کرد و افزود: سینما یک ابزار قدرتمند است که امروز سیاستمداران هم به استفاده از آن روی آورده اند.

وی با بیان اینکه سینما، پس از انقلاب مسیر خود را پیدا کرده است، تاکید کرد: بعد از انقلاب، سینمای ما با معرفی یک سینمای اخلاق مدار مسیر خود را پیش برد.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد با فعالیت جوانان توانمند در عرصه سینما، سینمای پاک، اخلاق مدار و متعهد ایران بتواند پرقدرت‌تر مسیر خود را ادامه دهد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار