نشست فصلی دبیران ستاد‌های امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی نشست فصلی دبیران ستاد‌های امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در مشهد برگزارشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در این نشست گفت: آمران به معروف بندگان عابد خداوند هستند و ظرفیت وجودی خود را در این مسیر صرف کردند که عالی‌ترین خدمت به ساحت رسول الله است و نقش اول را در احیا دین پیغمبر (ص) به عهده دارند. 

 

آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: کار و تلاش شما در ستاد امر به معروف سبب می شود خانواده‌های شما و همشهریان شما از خیلی آسیب‌ها در امان بمانند و این برکت خداوند در این دنیا است و در آخرت از پاداش و نعمت الهی بهره مند می شوید و این‌ها باور و ایمان ما است که مسلمان و مومن شده ایم و هر چقدر جان فشانی، ایثار و مجاهدت در راه خدا بیشتر باشد پاداش آن بیشتر است.

 

وی در پایان صحبت‌های خود به موضوع باور به خداوند که باعث پیروزی خواهد شد اشاره کرد و گفت: ستاد امر به معروف یک نهاد مردمی است و بودجه دولتی خاص ندارد و شما با اخلاص و نیتی که دارید واجب خدا را اقامه می کنید که این بالاترین عبادت است.

 

 دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم در این نشست گفت: در حوزه امر به معروف به ۱۳۰ دستگاه و شهرستان برنامه‌ها ابلاغ و در سامانه کشوری ثبت شده است. 

 

مهدی رضایی افزود: در حوزه معاونت اجتماعی ۲۶۴ شورای امر به معروف داشتیم و هم اکنون ۷۸۳ شورا در سامانه کشوری ثبت شده که از این تعداد ۲۲۰ شعبه امر به معروف در مشهد ثبت شده است. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار