ترامپ: ما یک دادستان فاسد داریم

رئیس جمهور سابق آمریکا اعلام کرد: ما یک دادستان فاسد داریم، همه آن‌ها فاسد هستند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا پیش از برگزاری دادگاه رسیدگی به پرونده کلاهبرداری‌اش گفت که دادگاه برای او پاپوش دوخته است.

ترامپ امروز دوشنبه همزمان با ورود به دادگاه نیویورک مدعی شد که این دعوی ادامه بزرگترین پرونده سازی و پاپوش در تمام دوران‌هاست.

 رئیس جمهور سابق با انتقاد از افرادی که او را تحت تعقیب قرار می‌دهند، این پرونده را شیادی و حقه بازی خواند.

وی اضافه کرد: هیچ جرمی وجود ندارد. جرم علیه من صورت گرفته، زیرا ما یک دادستان منطقه‌ای فاسد داریم، ما یک دادستان کل فاسد داریم و تمام این‌ها از وزارت دادگستری آمریکا که این را در واشنگتن هماهنگ کرده، نشات می‌گیرد، چرا که من نامزد پیشتاز هستم.

ترامپ به عنوان یکی از نامزد‌های ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ اشاره کرد که وی در نظرسنجی‌ها ۱۰ درصد از جو بایدن پیش است و با ۵۰ یا ۶۰ درصد در میان جمهوریخواهان پیش است.  

وی مدعی شد که اگر در نظرسنجی‌ها پیش نبود هیچ کدام از این پرونده‌ها علیه‌اش مطرح نمی‌گردید. ترامپ مدعی است که هدف از رسیدگی به این پرونده نابود کردن شخصیت وی است.

رئیس جمهوری سابق آمریکا ادامه داد:، اما من خیلی از شما را خواهم دید، زیرا این اتفاق وحشتناکی است که در کشور ما رخ می‌دهد و ما باید آن را برطرف کنیم. من می‌توانم به شما بگویم رای‌دهندگان این را درک می‌کنند، زیرا هر بار که کیفرخواست جعلی علیه من مطرح می‌شود، من در نظرسنجی بالا می‌روم و این هرگز قبلاً اتفاق نیفتاده است.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا امروز برای حضور در جلسه محاکمه به دادگاه نیویورک می‌رود. ترامپ همچنین در ماه‌های آینده با چندین محاکمه بزرگ روبرو خواهد شد. او قرار است در ۴ مارس در برابر یک قاضی فدرال در واشنگتن دی سی به اتهام تلاش برای لغو نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، حاضر شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار