دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام خبر داد

پیگیری قضایی علت آتش سوزی در انبار غذا و دارو ایلام

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام گفت: با صدور دستور قضایی، بررسی علت حادثه آتش سوزی در انبار غذا و دارو در دستورکار کارآگاهان پلیس انتظامی شهرستان ایلام قرار گرفت.

عبدالوهاب بخشنده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام در بازدید از انبار غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: بلافاصله پس از وقوع حریق در قسمتی از این انبار در شهریور ماه امسال، با صدور دستور قضایی، بررسی علت این آتش سوزی در دستور کار کارآگاهان پلیس انتظامی شهرستان ایلام و حراست دانشگاه علوم پزشکی ایلام قرار گرفت.
 
وی با بیان اینکه در جریان این آتش سوزی تعدادی سرنگ قاچاق و داغی دارو که هیچ گونه استفاده پزشکی و درمانی نداشته اند طعمه حریق شده اند افزود: علت این حادثه در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی و اعلام می‌شود.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تاکید کرد: پس از اعلام علت این حادثه با عاملین حادثه برخورد قانونی و بدون اغماض می‌شود.
 
۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ بود که پس از وقوع آتش سوزی در انبار غذا و دارو واقع در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام، قسمتی از این انبار که محل دپو سرنگ قاچاق و داغی دارو بود طعمه حریق شد.

برچسب ها: آتش سوزی ، حادثه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.