خانه‌های سازمانی چهارمحال و بختیاری زیر ذره بین بازرسان

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت خانه‌های سازمانی در استان بررسی و با متخلفین برخورد قانونی می‌شود.

فرشاد طهماسبی اظهار داشت: ۲۰۰ خانه سازمانی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که بر اساس قرارداد‌های قانونی تحویل کارمندان دارای شرایط شده است یا در زمانی خاص به فروش رسیده است.

وی با اشاره به سکونت طولانی مدت بعضی از مدیران گذشته استان در خانه‌های سازمانی، افزود: تعداد زیادی از منازل سازمانی سال‌های زیادی است که در اختیار برخی از افراد قرار دارد که نه تنها کرایه مصوب را پرداخت نکرده‌اند بلکه خانه‌ها را تحویل هم نداده‌اند.

طهماسبی اضافه کرد: در همین راستا بازرسی استانداری تلاش جدی را شروع کرده تا با همکاری اداره‌کل راه و شهرسازی و مراجع قضایی، قانون و عدالت را در موضوع خانه‌های سازمانی اجرا کند.


بیشتر بخوانید


وی اظهار داشت: ساکنین بعضی از منازل، کارمند دولت نبوده یا باز نشسته شده‌اند و تعدادی صاحب منزل شخصی هستند و بدون توجه به قانون و شرع سال‌ها ساکن این منازل هستند.

طهماسبی با اشاره به ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات اداری و سوء‌استفاده از موقعیت اداری، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا پایان آبان‌ماه قانون و عدالت را در راستای تخلیه خانه‌های سازمانی که غیرقانی متصرف شده است اجرا کرده و گزارش را به استانداری ارسال کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار