عمرانی یکی از مشکلات عنبرآباد را وجود سلاح‌های غیر مجاز دانست و گفت: دستگاه قضایی با کسانی که سلاح شان را تحویل دهند با رافت اسلامی برخورد می‌کند.

حامد عمرانی دادستان عمومی و انقلاب عنبرآباد در جلسه هم اندیشی مسئولان دستگاه‌های قضایی عنبرآباد با جمعی از مردم، جوانان، ریش‌سفیدان و متنفذین که در محل حسینیه سید الشهدای این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مردم هر کجا پای کار بوده اند، باعث پیشرفت جامعه شده اند.

او به نقش مردم در تامین امنیت، به ویژه در دوران جنگ تحمیلی اشاره کرد و بیان داشت: دستگاه قضایی با قدرت با مخلین نظم و امنیت جامعه برخورد خواهد کرد.

این مقام قضایی عنوان کرد: یکی از مشکلات این شهرستان وجود سلاح‌های غیر مجاز است و دستگاه قضایی با کسانی که خود معرف سلاح خود را تحویل دهند با رافت اسلامی برخورد می‌کند و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

او افزود: هیچ کس با حمل و نگهداری سلاح، عزت و سعادت دنیویی پیدا نکرده است و اسطوره‌هایی مانند سردار سلیمانی در راه خدا گام بر داشته اند و عزت پیدا کرده اند.

دادستان عمومی و انقلاب عنبرآباد تصریح کرد: سیاست دستگاه قضایی اصلاح افراد است و دادستانی نمی‌خواهد جوانانی که می‌توانند باعث آبادانی کشور و منطقه شوند، عمر عزیزشان را در زندان بگذرانند.

او در ادامه از ریش‌سفیدان و متنفذین خواست در راستای ایجاد امنیت و آرامش شهروندان و سعادت جوانان با دستگاه قضایی همکاری کنند تا سلاح‌های غیر مجاز جمع آوری شوند.

سرهنگ فیروز بخت نیز در این جلسه از تلاش فرماندهی انتظامی در شناسایی دارندگان سلاح غیر مجاز خبر داد و گفت: با کسانی که سلاح خود را تحویل دهند با هماهنگی با مقامات قضایی، با افراد برخورد نخواهد شد.

 او افزود: افراد شرور و قانون شکن هر کجا که باشند دستگیر می‌شوند و با آن‌ها برخورد خواهد شد.

در ادامه این جلسه صمیمی ریش‌سفیدان و جوانان شهرک امام خمینی شهرستان عنبرآباد نقطه نظرات و مشکلات محله خود را بیان کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار