رئیس قوه قضائیه:

جنایت امروز مستکبرین و در رأس آن آمریکا کم سابقه است

رئیس قوه قضائیه گفت:دشمن به اینکه نسل جوان ما را به ارزش‌های دینی بی‌تفاوت و کم تفاوت کند دل بسته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه در نشست سراسری ۳۰ هزار نفری جبهه علمی و فرهنگی بسیج اساتید کشور گفت: غزه عزیز و مظلوم امروز با روحیه جهادی و بسیجی و با اتکای به خدای بزرگ در مقابل تمام مستکبرین عالم ایستاده است؛ مقاومت می‌کند، شهید و مجروح می‌دهد.

وی گفت:جنایت امروز مستکبرین و در رأس آن آمریکا کم سابقه است. مردم فلسطین ایستاده‌اند.

رئیس قوه قضائیه بیان کرد: قدرت بازدارنده امروز جمهوری اسلامی ایران بر اثر تولید قدرتی است که ایجاد کرده و می‌تواند در مقابل همه دشمنان بازدارندگی داشته باشد. امروز دشمن تمام تلاش خود را برای سست کردن مردم به هنجار‌های دینی سست کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با بیان اینکه بعضی ناهنجاری‌ها و بی‌عفتی‌ها و مفاسد اقتصادی که می‌بینم دشمن به این‌ها دل بسته است، افزود: دشمن می‌داند اقدام نظامی دیگر کارساز نیست و اگر بزند می‌خورد. دشمن به اینکه نسل جوان ما را به ارزش‌های دینی بی‌تفاوت و کم تفاوت کند دل بسته است.

وی با اشاره به اینکه امروز نهایت تلاش دشمن فرقه، فرقه کردن جامعه است، تصریح کرد: دشمن در تلاش برای ایجاد قطب‌های کاذب در کشور است، دشمن می‌خواهد انرژی‌ها صرف او نشود و این انرژی در داخل مصرف شود برای همین می‌بینیم در برخی مواقع امروز بچه‌های انقلابی یکدیگر را تخریب می‌کنند. شیطان بزرگ (آمریکا) و انگلیس در ایجاد تفرقه و افترا در تلاش هستند. در مبارزه با فساد‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی بسیج شهید و مجروح می‌دهد. پیشرفت علمی، بازدارندگی و خنثی کردن همه توطئه‌ها می‌خواهیم. یک جا‌هایی باید از آبرو، جسم و مال خود بگذریم.

رئیس عدلیه با بیان اینکه امروز ما باید یک کیفرخواست متقن و محکم برای همه جنایت‌های اسرائیل و حامیان او بنویسیم، تاکید کرد: این رژیم غاصب صهیونیستی دهه‌هاست مردم مظلوم فلسطین را به اشکال مختلف شکنجه می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: جنایت‌های رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۳۷ را مطالعه کنید. حدود ۵۰ اقدام جنایتکارانه فقط در سال ۱۹۴۸ علیه مردم فلسطین انجام شده است. تجاوز به غزه برای امروز نیست، این همه کودک کشی و بمبی که ریخته‌اند بی‌سابقه است. این جنایات را شما حقوقدان‌ها بنویسید و کمک کنید. ان‌شاالله یک دادگاه بین‌المللی اسلامی تشکیل بدهیم و همه این‌ها را محاکمه کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: ناهنجاری‌ها و بی‌عفتی‌ها محل سرمایه‌گذاری دشمن شده است؛ نیروی انتظامی، وزارت کشور و دستگاه امنیتی و اطلاعاتی مسائل پشت پرده را کشف و به دستگاه قضایی معرفی کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
مالباخته
۱۱:۵۳ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
دو سال پیش یک نفر بنام آقای پ. با همدستی چند جاعل ، دهها سند از فاز ۶ پردیس رو جعل کرده و به خلق الله فروخته .
با وجود کثیرالشاکی بودن پرونده ، چون دادستان و بازپرس بومهن و کلانتری پردیس با نامبرده حشر و نشری پیدا کردن پرونده رسیدگی نمیشه و فقط بین شعب پاسکاری میشه .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۳ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
از قاضی ستمگر و ریاکار شعبه 119 مجتمع قضایی باهنر تهران به کجا شکایت کنیم؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۵ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
قاتل و فاسد در ایران رژیم جنایت کار دینی است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۲ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
جنایت خودروسازان با همکاری شورای رقابت و مجلس علیه ملت چی؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۲۸ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
کم کاری قوه قضاییه هم کم سابقست
چرا افرادی مثل قاتلین شهید عجمیان یا توماج صالحی راحت گذاشتید ول بچرخن
آخرین اخبار