فرماندار فهرج گفت:پروژه مجتمع فرهنگی هنری فهرج از سال ۱۳۹۰ کلنگ زنی شده، ولی تاکنون به بهره برداری نرسیده است.

حسین سعید نیا فرماندار فهرج در گردهمایی هنرمندان این شهرستان که با حضور مدیرکل ارشاد اسلامی استان برگزار شد گفت: شهرستان فهرج پر از استعداد‌های بالقوه است و باید با حمایت مسئولین به بالفعل تبدیل شود.

وی افزود: ۱۴ سال از نمایندگی اداره ارشاد اسلامی در شهرستان می‌گذرد که باید ارتقا پیدا کند.

فرماندار فهرج بیان کرد: افتتاح پروژه مجتمع فرهنگی برای مردم فهرج تبدیل به یک رویا شده است ،دولت دکتر رئیسی به دنبال اتمام طرح‌های نیمه تمام است که این پروژه نیز امیدواریم ساخته شود.

سعیدنیا تصریح کرد:برای تکمیل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی شهرستان فهرج ۵ میلیاردو هفتصد میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی اعتیار گذاشته ایم که ۴ میلیارد آن از سوی نماینده محترم مردم شرق استان درمجلس و ۱ میلیاردوهفتصد میلیون تومان از مصوبات سفر دکتر رئیسی رئیس محترم جمهور است که برای تکمیل این مجتمع اختصاص پیدا کرده است.

وی اظهار کرد: شهرداری فهرج از حداقل‌ها محروم است و این به دلیل جمعیت کم شهر فهرج است. 

سعید نیا بر احداث یک سینما در شهر فهرج تأکید کرد و گفت باید یک سینما در این شهر ساخته شود که حداقل‌ها را در حوزه‌ شادمانی و نشاط داشته باشد.

فرماندار فهرج از عدم فعالیت اداره اوقاف و امور خیریه در این شهرستان گلایه کرد و گفت مردم این شهرستان باید برای یک استعلام کوچک به بم مراجعه کنند ، باید حداقل نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه در این شهرستان راه اندازی شود، پیگیری هایی از اوقاف استان و نیز رئیس جمهور داشتیم که امیدواریم به نتیجه برسد.

برچسب ها: سینما ، مجتمع فرهنگی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار