بهره‌برداری از ۲ حلقه چاه آب شرب در روستای چهارچشمه

بخشدار پیرسلمان شهرستان اسدآباد از بهره‌برداری از دو حلقه چاه آب شرب در روستای چهارچشمه از توابع بخش پیرسلمان این شهرستان خبر داد.

محمود فیروزبخت از بهره‌برداری از دو حلقه چاه آب شرب در روستای چهارچشمه از توابع بخش پیرسلمان شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: این امر با پیگیری‌های مستمر در روند انجام پروژه‌های عمرانی در سطح بخش پیرسلمان همت شرکت آب و فاضلاب اسدآباد با استفاده از پیمانکاران بومی شهرستان انجام شد.

او با بیان اینکه حفر دو چاه آب روستای چهارچشمه در راستای رفع مشکلات آب شرب این روستا بوده، افزود: این روستا تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب نبوده است.

بخشدار پیرسلمان شهرستان اسدآباد گفت: روستای چهارچشمه از توابع بخش پیرسلمان دارای جمعیتی بالغ بر ۶۰ نفر شامل بر ۱۷ خانوار است که از سنوات گذشته در انتظار حل مشکل آب بودند.

فیروز بخت گفت: عملیات اجرایی طرح حفر دو حلقه چاه آب شرب و اجرای ۵۰۰ متر شبکه خط انتقال آب تا مخزن، تهیه شناور، تجهیزات، خط انتقال برق و ... با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان به اتمام و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

او گفت: پس از وارد مدار شدن دو حلقه چاه آب شرب در روستای چهارچشمه، با پیگیری‌های مستمر صورت گرفته علمیات اجرایی تجهیز و تأمین آب شرب روستای چشمه‌علی در دستور کار قرار گرفت و طی روز‌های آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

بخشدار پیرسلمان شهرستان اسدآباد با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه حفر دو حلقه چاه آب شرب روستای چهارچشمه در بخش پیرسلمان با اجرای ۵۰۰ متر شبکه خط انتقال آب تا مخزن، تهیه شناور، تجهیزات و خط انتقال برق انجام شده، گفت: برای اجرای این پروژه بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه صرف شده است.

بخش پیرسلمان شهرستان اسدآباد یکی از بخش‌های این شهرستان است که در روستای چهارچشمه حفر دو چاه آب شرب انجام و در روستای چشمه‌علی هم در دستور کار قرار گرفته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.