دستگیری سارقان محموله ۲۰ میلیاردی روغن نباتی

فرمانده انتظامی استان گفت: اعضای باند ۴ نفره سارقان که در یک فقره سرقت اقدام به دزدیدن ۱۰ تن روغن نباتی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال کرده بودند، توسط ماموران انتظامی شهرستان اشتهارد دستگیر شدند.

 سردار حمید هداوند گفت: در پی ارجاع یک پرونده سرقت محموله روغن نباتی به کلانتری ۱۱ مرکزی شهرستان اشتهارد، رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: برابر بررسی اولیه ماموران مشخص شد که افرادی در پوشش راننده کامیون به یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد مراجعه و پس از بارگیری ۱۰ تن روغن نباتی به مقصد مورد نظر مراجعه نکرده و با سرقت این محموله متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: بلافاصله اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مورد نیاز انجام و پس از شناسایی خودرو حامل بار، این خودرو قبل از رسیدن به مقصد خود متوقف و ۴ سارق در این زمینه دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: ارزش محموله به سرقت رفته توسط این باند حدود ۲۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

سردار هداوند در پایان از معرفی متهمان به مرجع قضائی خبر داد و گفت: پس از انجام مراحل قانونی کالا‌های به سرقت رفته به مالباخته تحویل داده شدند.

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز در پایان به شهروندان توصیه کرد: در صورت نیاز به خودرو‌های باری برای انتقال اقلام، از باربری‌های مجاز و دارای مجوز خودرو تهیه کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.