سارق کابل آرامستان بهشت سکینه دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق کابل آرامستان بهشت سکینه خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات تکمیلی به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت کابل برق در هفته‌های اخیر اعتراف کرد.

سرهنگ محمد نادربیگی گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت کابل برق از آرامستان بهشت سکینه در ساعات پایانی شب، رسیدگی به پرونده به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی محول شد.

وی افزود: کارآگاهان در قدم اول با بررسی مناطق وقوع سرقت و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یک نفر سارق سابقه‌دار کابل برق شده و با شناسایی مخفیگاه او در منطقه شاهین ویلای کرج، در عملیاتی ضربتی نامبرده را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: متهم در تحقیقات تکمیلی به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت کابل برق در مناطق مختلف شهر کرج اعتراف کرد.

سرهنگ نادربیگی از دستگیری یک مالخر اموال مسروقه در خصوص این پرونده خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه مالخر دستگیر شده مقدار قابل توجه کابل برق سرقتی کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان از معرفی متهمان به مرجع قضائی خبر داد و گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی لازم است تا شهروندان نسبت به اتفاقات محیط پیرامون خود حساس بوده و موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.