مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار:

۹ شرکت سود مشمولان سهام عدالت را واریز نکردند

باغستانی گفت: با وجود رایزنی‌ها همچنان ۹ شرکت سود مشمولان سهام عدالت را به حساب‌های شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز نکرده‌اند.

محمد باغستاتی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص آخرین وضیعت توزیع سود سهام عدالت سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ شرکت‌های سرمایه‌پذیر گفت: با وجود رایزنی‌ها و مکاتبات سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با شرکت‌های سرمایه‌پذیر مبنی بر واریز سود سهام عدالت، اما تعداد ۹ شرکت‌ کماکان سود مشمولان سهام عدالت را به حساب‌ شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز نکرده‌اند.

وی افزود: این در حالی است که تاکنون ۱۰ شرکت سود سهام عدالت را به طور کامل واریز و ۱۰ شرکت نیز بخشی از این سود را واریز کرده‌اند.

باغستانی ادامه داد: در مجموع تا به امروز ۳۳ درصد از کل سود سهام عدالت سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ به حساب‌های شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز شده و در صورتی که هر چه سریع‌تر سایر مبالغ به حساب‌های این شرکت واریز شود، سود سهام عدالت مشمولان به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در پایان با بیان اینکه بنا داریم در صورت دریافت بخشی از این سود، طی دو مرحله سود را تا پایان سال به حساب دارندگان سهام عدالت واریز کنیم، اضافه کرد: تلاش می‌شود امسال همانند سال گذشته همزمان با واریز مرحله دوم سود سهام عدالت شرکت‌های بورسی و فرابورسی، سود شرکت‌های غیربورسی را هم به حساب سهامداران سهام عدالت واریز کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۴ ۰۷ آذر ۱۴۰۲
ورشکستگی اقتصادی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۴ ۰۷ آذر ۱۴۰۲
ورشکستگی اقتصادی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۴ ۰۷ آذر ۱۴۰۲
ورشکستگی اقتصادی
آخرین اخبار