از تعزیر قاچاقچی پیانو تا خاموشی ۴۰ دستگاه ماینر قاچاق در فارس

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از مجازات و جریمه قاچاقچیان و افراد متخلف در استان خبر داد.

غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از محکومیت متخلفان و جریمه نقدی آن‌ها خبر داد.

جایگاه دار سوخت در کوار نقره داغ شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از محکومیت ۸ میلیارد ریالی یک جایگاره دار عرضه سوخت در شهرستان کوار خبر داد. 

غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار کرد: پرونده نگهداری ۴۰ قطعه کارت سوخت و فروش غیرقانونی ۱۰ هزار و ۷۵۸ لیتر سوخت قاچاق، در شعبه سوم بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان شیراز رسیدگی شد.

او ادامه داد: این شعبه پس از بررسی مدارک موجود در پرونده، تخلف را محرز دانست و علاوه بر ضبط کارت سوخت‌های کشف شده، متهمان پرونده را به پرداخت ۸ میلیارد و ۲۵۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

سالاری افزود: ماموران شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هنگام بازرسی از جایگاه‌های عرضه سوخت، گزارش این تخلف را کشف و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

تعزیر قاچاقچی و خاموشی ۴۰ دستگاه ماینر قاچاق در کوار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از کشف ۴۰ دستگاه ماینر قاچاق در شهرستان کوار خبر داد. 

غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار کرد: پرونده نگهداری ۴۰ دستگاه ماینر قاچاق در شعبه سوم تعزیرات حکومتی استان فارس رسیدگی شد.

او ادامه داد: شعبه پس از بررسی مدارک موجود، تخلف را محرز دانست و علاوه بر ضبط کالا، متهم را به پرداخت ۴ میلیارد و ۹۵۲ میلیون ریال جریمه نقدی، محکوم کرد.

سالاری افزود: ماموران نیروی انتظامی شهرستان کوار گزارش این تخلف را کشف و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان شیراز ارسال کردند.

ماینر یک دستگاه استخراج ارز دیجیتال است که معامله آن در سایت‌های مختلف انجام شده و تبلبغ آن، هم به صورت قانونی و هم غیرقانونی وجود دارد.

اگر شخص وارد کننده ماینر بدون داشتن مجوز گمرک و اداره کل صنعت، معدن و تجارت، ارز دیجیتال استخراج کند، به عنوان مرتکب جرم مورد تعقیب و پیگیری قرار می‌گیرد.

جزای نقدی عرضه کننده مصالح ساختمانی متقلب و گرانفروش 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از تعزیر واحد صنفی متخلف به علت گرانفروشی مصالح ساختمانی و تقلب در کسب، خبر داد. 

غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار کرد: پرونده گرانفروشی به میزان یک میلیارد و ۲۰۲ میلیون ریال و تقلب در کسب به ارزش ۳۷۹ میلیون و ۹۹۰ هزار ریال، از یک واحد صنفی عرضه مصالح ساختمانی در شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی شیراز رسیدگی شد.

او ادامه داد: این شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، تخلف را محرز دانست و متهم را به پرداخت ۴ میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال جریمه نقدی، محکوم کرد.
سالاری گفت: بازرسان سازمان صمت گزارش این تخلف را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی فارس ارسال کردند.

تعزیر قاچاقچی پیانو در لامرد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس، از تعزیر ۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریالی قاچاقچی پیانو در لامرد خبر داد. 

غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار کرد: پرونده قاچاق ۳ دستگاه پیانو به ارزش ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی لامرد رسیدگی شد.

او ادامه داد: این شعبه پس از بررسی مدارک موجود، تخلف را محرز دانست و علاوه بر ضبط کالا‌های کشف شده، متهم را به پرداخت ۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی، معادل ۲ برابر ارزش تخلف محکوم کرد.

سالاری بیان کرد: گزارش این تخلف را ماموران نیروی انتظامی شهرستان مهر هنگام بازرسی از یک خودرو حامل کالای قاچاق کشف و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان لامرد ارسال کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.