واژگونی سه دستگاه کامیونت به علت توجه نداشتن به توصیه‌ها

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: رانندگان در هنگام رانندگی و شرایط لغزندگی معابر با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند که در صورت مشاهده خطر بتوانند وسیله نقلیه را کنترل نمایند.

سرهنگ فیروز کشیر معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: در سطح معابر شهر تهران سه واژگونی رخ داد که علت همه آن‌ها لغزندگی معابر و ناشی از عدم توانایی رانندگان در کنترل وسایل نقلیه بود که معلوم است این رانندگان هشدار‌های پلیس را در خصوص رعایت سرعت مطمئنه در شرایط بارانی و لغزندگی معابر به کار نبسته‌اند.

وی گفت: حادثه اول در محدوده بزرگراه امام علی (ع) به جنوب قبل از سبلان روی داد که یکدستگاه کامیونت ایسوزو به دلایل ذکر شده واژگون و موجب مسدود شدن یک لاین عبور شده است که به همین علت شاهد حجم بار ترافیک در این محور بودیم.

سرهنگ کشیر ادامه داد: حادثه واژگونی دوم در مسیر بزرگراه یادگار به شمال زیر پل سئول اتفاق افتاد که یکدستگاه کامیونت بر اثر عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه واژگون می‌گردد که در این مسیر نیز به همین علت شاهد حجم بار ترافیک بودیم.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همچنین  در محدوده شمال به جنوب بزرگراه بسیج بعد از سه راه افسریه ابتدای بعثت (منطقه ۱۵) یکدستگاه کامیون واژگون شده که به همین علت در این مسیر نیز شاهد حجم بار ترافیک بودیم.

وی گفت: رانندگان عبوری خیلی خوش شانس بودند که در کنار این غول‌های آهنی قرار نداشتند وگرنه معلوم نبود بی توجهی این رانندگان باعث بروز چه خسارات جبران ناپذیری می‌گردید.

سرهنگ کشیر گفت: خوشبختانه این حوادث صدمات جانی نداشت و تیم‌های پلیس راهور  تهران بزرگ بلافاصله در محل حادثه حاضر شده و نسبت به ایمن سازی محل تصادفات و روان سازی ترافیک اقدام نمودند.

سرهنگ کشیر توصیه نمود: رانندگان عزیز در هنگام رانندگی و شرایط لغزندگی معابر با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند که در صورت مشاهده خطر بتوانند وسیله نقلیه را کنترل کنند و همچنین رانندگان وسایل نقلیه سنگین که در ساعات شب مشغول فعالیت هستند قبل از شروع کار استراحت کافی داشته باشند و در صورتی که احساس خستگی کردند و خواب بر آن‌ها غلبه کرد در یک محل امن توقف کرده و پس از استراحت مجدد به مسیر خود ادامه دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۵ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
تو بارندگی حداکثر سرعت مجاز رو باید ۳۰% کمتر کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۸ ۰۸ آذر ۱۴۰۲
طبق معمول مردم گناهکارن و پلیسا معصوم و بی آزار
آخرین اخبار