فراخوان جشنواره ادبی فلسطین

دبیرخانه جشنواره ادبی فلسطین فراخوان سومین دوره این جشنواره را منتشر کرد.

 متن فراخوانی که دبیرخانه جشنواره ادبی فلسطین منتشر کرده به این شرح است:

«مقام معظم رهبری:

ما یقین داریم با ادامه مبارزات مردم مسلمان فلسطین و حمایت جهان اسلام، فلسطین به فضل الهی آزاد می‌شود و بیت‌المقدس و مسجدالاقصی و سایر نقاط آن سرزمین اسلامی به آغوش جهان اسلام بازمی‌گردد – ان‌شاءالله

مسجد الاقصی، قبله اول مسلمین جهان و فلسطین، نماد وحدت، عزت و مقاومت اسلامی است. آرمان آزادسازی قدس نیز آرمانی اسلامی، انسانی و جهانی است. از همین رو رسالت امروز ما و همه آزادی‌خواهان جهان هم‌صدایی و هم‌نوایی با ملت مظلوم فلسطین در راه آزادسازی قدس شریف است. هم‌صدایی و هم‌سنگری با ملت راست‌قامتی که با قدرت ایمان، بیش از هفتاد سال در برابر رژیم نژادپرست و متجاوز صهیونیستی مقاومت کرده‌اند.

با استعانت از ذات اقدس پروردگار، «سومین جشنواره ادبی فلسطین» که جشنواره‌ای مردمی و غیردولتی و از زیرشاخه‌های جایزه جهانی فلسطین است، با هدف شناسایی و معرفی برترین و جدیدترین‌ آثار ادبی منتشرشده شاعران، نویسندگان و ناشران ایرانی با موضوع فلسطین و غزه، مقاومت و آزادی قدس شریف در نیمه دوم سال جاری برگزار خواهد شد.»

بخش‌های جشنواره

در سومین دوره جشنواره ادبی فلسطین، برترین آثار تولیدشده با موضوع فلسطین و «غزه»، مقاومت و آرمان آزادسازی قدس شریف که پیش از این چاپ و منتشر نشده‌اند، بررسی و انتخاب خواهند شد. در این جایزه، آثار در شاخه‌های زیر بررسی و داوری می‌شوند:

۱ – داستان و شعر بزرگسال

۲ – داستان و شعر کودک

۳ – داستان‌ کوتاه (داستانک)

جوایز و هدایا

نفرات اول ۱۰ میلیون تومان

نفرات دوم ۸ میلیون تومان

نفرات سوم ۵ میلیون تومان

به همراه اهدای لوح تقدیر به برگزیدگان.

مهلت ارسال آثار

علاقه‌مندان به شرکت در «سومین جشنواره ادبی فلسطین» آثار خود را حداکثر تا پایان بهمن‌ماه سال جاری با ذکر مشخصات کامل شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سن، تحصیلات، نشانی کامل پستی، ایمیل، تلفن منزل و همراه، به این نشانی الکترونیکی ارسال کنند»

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۵ ۰۹ آذر ۱۴۰۲
کدام نشانی الکترونیکی چرا نشانی الکترونیکی جشنواره رو حذف کردین کسی که بخواد اثر بفرسته باید بره یه سایت دیگه خبر ناقص ننویسین دیگه
آخرین اخبار