معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

اصحاب رسانه زنجان در انتخابات خانه مطبوعات مشارکت کنند

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه فراخوان برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان قبل از ۱۳ آذر منتشر می‌شود، گفت: اصحاب رسانه نسبت به مشارکت حداکثری در این رویداد تلاش کنند.

ایرانه حیدری معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بنا به دستورالعمل ابلاغی، مجمع‌ عمومی عادی خانه مطبوعات استان ۲۸ آذر با دستور انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان برای سه سال در زنجان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه فراخوان برگزاری انتخابات از طرف خانه مطبوعات استان تا قبل از ۱۳ آذر منتشر می‌شود، تصریح کرد: برگزاری این دوره از انتخابات خانه همچون دوره قبل به صورت الکترونیکی برنامه‌ریزی شده است و عضوگیری خانه هم از ۱۴ تا ۲۸ آذر به صورت موقت‌ قطع می‌شود.

حیدری یادآور شد: با توجه به ضرورت به‌روزرسانی‌ اطلاعات اعضای خانه مطبوعات برای شرکت در انتخابات پیش‌رو از تمامی اعضا درخواست می‌شود در اولین فرصت نسبت به تکمیل پرونده عضویت و همچنین تصحیح نام رسانه خود اقدام کنند.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان درباره شرایط نامزدی افراد برای شرکت در انتخابات خانه مطبوعات طبق ماده ۴۴ اساسنامه خانه مطبوعات و رسانه‌های استان، گفت: عضویت در خانه مطبوعات، داشتن حداقل ۲۵ سال سن، ارائه گواهی نداشتن سوء پیشینه و داشن حداقل پنج سال سابقه فعالیت مطبوعاتی با تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از جمله این شرایط است.

انتخابات دوره قبل هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان زنجان خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار شده بود.

میزان مشارکت اعضای خانه مطبوعات استان زنجان در این انتخابات به بیش از ۶۸ درصد از کل واجدان شرایط رای‌دهی رسید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.