اعتراف دو برادر به قتل مرد جوان در جنوب تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: دو برادر که در جریان درگیری یک جوان را به قتل رسانده بودند، توسط کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شدند.

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: دوشنبه ششم آذرماه، مرگ مشکوک مرد جوانی در جریان یک درگیری در محله "مرتضی‌گرد" به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد. 

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتول در جریان یک درگیری هولناک قربانی جنایت شده است. 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول که با ۲ برادر اختلاف شخصی داشته روز حادثه با آن‌ها درگیر شده و در جریان نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است که همین کافی بود اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان جنایی برای دستگیری متهمان کلید زده شود.

وی افزود: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم، مخفیگاه ۲ برادر را در جنوب تهران ردیابی کردند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن طی یک عملیات غافلگیرانه موفق به بازداشت آن‌ها شدند که متهمان در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر شرکت در درگیری مرگبار اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۸ ۰۹ آذر ۱۴۰۲
قتل و سرقت و کلاهبرداری = جشن پلیسا و دادگستریا
آخرین اخبار