امام جمعه ابهر:

ناهماهنگی در اصلاح نقاط حادثه خیز جاده ابهر - قیدار رفع شود

امام جمعه ابهر با انتقاد از وضعیت حادثه خیزی جاده ابهر- قیدار، گفت: ناهماهنگی‌هایی در خصوص اصلاح این جاده وجود دارد که باید برای ریشه‌یابی و حل آنها اقدام شود.

حجت‌الاسلام سعید مرادپور امام جمعه ابهر با بیان اینکه ناهماهنگی در اصلاح نقاط حادثه خیز جاده ابهر - قیدار رفع شود گفت:‌ باعث تاسف است که اراده‌ای جدی برای اصلاح این جاده وجود ندارد.

وی با توضیح اینکه تحولات عظیم کشور در حوزه جاده‌ سازی، یکی از برکات جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: در جاده‌سازی در کشورمان معجزه شده است اما استان زنجان در این خصوص نیاز به کار دارد.

خطیب نماز جمعه ابهر با تاکید بر اینکه نقاط حادثه‌خیز باید اصلاح شود، تاکید کرد: ناهماهنگی‌هایی در اصلاح نقاط حادثه خیز این جاده وجود دارد که باید برای رفع آنها اقدام لازم صورت گیرد.

حجت‌الاسلام مرادپور با بیان اینکه راه ابهر - قیدار به یک مسیر پرخطر تبدیل شده است، ادامه داد: با احتیاط می‌توان از وقوع برخی حوادث پیشگیری کرد هرچند که در اصل باید اشکالات این جاده اصلاح شود.

امام جمعه ابهر با اشاره به اهمیت این مسیر،‌ گفت: این جاده تنها مسیر تردد ۲ شهرستان نیست بلکه در حال حاضر از سایر استان‌ها مانند همدان و کردستان نیز در این جاده تردد می شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.