معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

سالن آمفی تئاتر دهلران ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سالن نیمه کاره آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی بازدید کرد.

 محمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به استان ایلام با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان از سالن آمفی تئاتر شهرستان مرزی دهلران بازدید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید در تماس تلفنی با مدیرکل طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد، بر تسریع در تکمیل این طرح تاکید کرد.

وی اظهار کرد: مدیرکل طرح‌های عمرانی وزارت ارشاد برای بازدید از این سالن و تکمیل آن همراه با پیمانکار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ظرف هفته آینده در محل پروژه حضور خواهند یافت.

اسلامی با تاکید بر اینکه تلاش می‌شود این سالن به صورت چنده منظوره به زودی افتتاح شود، بیان کرد: این سالن ظرفیت لازم برای طراحی به منظور استفاده در فعالیت‌های تئاتر و سینما را دارد و پیگیری‌های لازم برای راه اندازی سالن سینما در این مجموعه در دراز مدت نیز اقدام خواهد شد.

بهزادعلیزاده نماینده حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید، اظهار کرد: دهلران وسیع‌ترین و دومین شهرستان پرجمیعت استان ایلام به شمار می‌رود که توجه به فضا‌های فرهنگی در این شهرستان بسیاری ضروری است.

وی خواستار راه اندازی سالن سینما در دهلران شد و گفت: ۳۸ میلیارد ریال سال گذشته از محل مسئولیت‌های اجتماعی نفت برای این مجتمع اختصاص یافته است.

لطیف صادقی فرماندار ویژه شهرستان دهلران هم به ظرفیت‌ها و استعداد‌های هنری این شهرستان و حضور هنرمندان دهلرانی در جشنواره‌های ملی و بین المللی، گفت: دهلران هرساله میزبان جشنواره ملی شرهانی با موضوع و محوریت ایثار، شهادت و مقاومت است.

شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت فرهنگ و هنر از دیگر برنامه‌های سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دهلران بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.