در دولت سیزدهم؛

بازگشت ۲۰۰ واحد تولیدی عمده راکد دراستان همدان

 مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: در دولت سیزدهم ۲۰۰ واحد تولیدی عمده راکد در استان احیا و به چرخه تولید بازگشته است.

غلامرضا فریدونی گفت: اینکه چه کسی در انتخابات موفق شود فرقی ندارد، برای ما مشارکت مردم و برگزاری انتخابات سالم مهم است و به طور قطع به هر کسی که مردم رأی دهند به عنوان مجری متعهد هستیم با او همکاری داشته باشیم.

او با تأکید بر اینکه مردم باید بدانند هر یک رأی آن‌ها مؤثر و سرنوشت‌ساز خواهد بود، گفت: باید همه ما با جهاد تبیین برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم.

مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: به فرمانداران و مجریان ما تهمت نزنند، فرمانداران، مجریان، مدیران کل، معاونان و استاندار هیچ سوگیری نسبت به هیچ کاندیدایی ندارند، هر کس که از فیلتر شورای نگهبان عبور کند برای ما عزیز است و هر کس که مردم به او رأی بدهند برای ما عزیزتر خواهد بود.

فریدونی گفت: یکی از مشکلات موجود در بحث انتخابات این است که اهمیت و کارکرد مجلس به درستی برای مردم و جامعه تبیین نشده است و تبیین این امر مهم از نقش مؤثری در مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات برخودار خواهد بود.

او با اشاره به خدمات دولت سیزدهم به عنوان یک دولت مردمی گفت: دولت سیزدهم سیاست خارجی ذلت بار و التماسی را به یک سیاست خارجی با اقتدار تبدیل کرده و حل مشکلات را به برجام گره نزده است.

مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان با بیان اینکه در دولت سیزدهم ۲۰۰ واحد تولیدی عمده راکد در  استان همدان طی دو سال گذشته احیاء و به چرخه تولید بازگشته است، گفت: در سفر رئیس جمهور به همدان ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار به این استان اختصاص داده شد که در طول دولت‌های گذشته بی سابقه بوده است.

فریدونی گفت: براساس مبادلات و موافقت نامه‌ها این اعتبارات باید طی چهار سال جذب شود، در این رابطه بیان هر گونه مطلب با تحقیق به صلاح و انصاف نزدیک‌تر خواهد بود.

او با بیان اینکه معاون سیاسی سابق فرمانداری شهرستان انسانی شریف، دلسوز، کوشا و پیگیر در امور بود، گفت: معاون سیاسی جدید فرمانداری شهرستان از کف کار بالا آمده و به کار اشراف دارد.

معاون سیاسی جدید فرمانداری شهرستان بهار گفت: با اتکال به خداوند و سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی تلاش خواهم کرد با روحیه انقلابی اساس و بنای کار خود را بر پاکدستی، فسادستیزی، خدمت خالصانه و عدالت محور و اثربخش با تأکید بر گره گشایی از مشکلات مردم در راستای تحقق آرمان بلند عدالت و پیشرفت و رفع فقر و تبعیض مردم قدرشناس منطقه قرار دهم.

رضا شالبافیان گفت: تمام همت خود را به کار خواهم گرفت تا با بهره‌گیری از رهنمود‌ها و خط مشی‌های دولت مردمی و خدمتگزار نماینده دولت در استان و شهرستان، ظرفیت گروه‌های مردمی و مشارکت مردم و احزاب قانونی در فعالیت‌های سیاسی به ویژه انتخابات، افزایش سرمایه اجتماعی از طریق ارتباط مداوم با روحانیت و نخبگان با رعایت اصول مردم‌داری مبتنی بر برنامه‌ریزی علمی و خردجمعی با هم افزایی و تعامل سازنده و مستمر با تمامی دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌ها و حفظ نظم و امنیت در حوزه مأموریت و اجرای برنامه‌های توسعه شهرستان گام مؤثر بردارم تا بتوانیم در آینده‌ای مشخص و معلوم شاهد چشم‌انداز روشن از موقعیت همه جانبه و پایدار و متوازن شهرستان بهار داشته باشیم.

برچسب ها: کارخانه ، چرخه تولید
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.