معاون استاندار خراسان رضوی:

دشمن توپخانه خود را به سمت انتخابات نشانه گرفته است

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: دشمن توپخانه خود را به سمت انتخابات نشانه گرفته است و می‌خواهد مردم را از حضور در پای صندوقهای رای ناامید کند.

سید هادی طباطبایی روز دوشنبه در همایش "جهاد تبیین" بسیج ادارات خراسان رضوی گفت: امتیاز جمهوری اسلامی برگزاری ۴۱ انتخابات با حضور مردم است.

وی با بیان این که در انتخابات امکان تقلب وجود ندارد افزود: دنیا نتوانسته روی انتخابات ایران حرف بزند، چون امکان تقلب نیست و دشمنان اگر تقلبی را به دست می‌آوردند روی آن کار می‌کردند.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: حداقل ۱۸ و حداکثر ۲۱ نفر از نهاد‌های مختلف در پای هر صندوق حضور دارند. بازرس، اعضای اجرایی، نماینده فرماندار، نیروی انتظامی و شورای نگهبان از جمله افراد حاضر در پای صندوق هستند مثلا در خراسان رضوی ۸۰ هزار نفر همکار ما در برگزاری انتخابات هستند.

طباطبایی افزود: کدام نظام سیاسی قانون اساسی خود را به همه پرسی گذاشته است؟ اما انقلاب اسلامی این کار را کرد. انتخابات اسفندماه مهم است، اما به معنی همه پرسی نیست. همه پرسی، همین حضور باشکوه مردم در راهپیمایی‌های مختلف است که هرسال چندین مرتبه انجام می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اظهار کرد: طوفان الاقصی، ابهت اسراییل را شکست و این حملات به غزه و کشتار غیرنظامیان اوج عجز و ناتوانی صهیونیست‌ها را نشان می‌دهد.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.