برگزاری یادواره شهدای جهاد کشاورزی کرمانشاه

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : هر جا فرهنگ ایثار و شهادت پررنگ باشد کار‌ها خوب پیش می‌رود، لذا برای حل مشکلات فعلی کشور بیش از هر چیز به توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیاز داریم.

علی چاله چاله، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در یادواره شهدای جهاد کشاورزی کرمانشاه، با بیان اینکه برای پیشبرد امور به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت احتیاج داریم، گفت : اگر فرهنگ و روحیه حاکم بر جهاد سازندگی یعنی فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در همه ادارات حاکم بود، خیلی از مشکلات امروز را در کشور نداشتیم.

وی اشاره‌ای هم به تحریم‌های همیشگی دشمنان علیه کشور در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی داشت و افزود: برای برون رفت از این تحریم‌ها نیاز به فرهنگ ایثار و شهادت داریم.

چاله چاله ادامه داد: اگر در سال‌های دفاع مقدس درگیر مستقیم جنگ با دشمن بودیم، امروز درگیر جنگ روانی هستیم. به عنوان مثال همین الان دشمنان شرایط را برای واردات محصولی مثل سویا برای ما سخت کرده اند و در زمینه واردات سویا که خیلی به آن نیاز داریم کارشکنی‌های زیادی می‌کنند که البته در وزارتخانه با انجام اقدامات جهادی، کار‌هایی در جهت رفع وابستگی به سویا در دست اقدام است و امیدواریم نتیجه این کار‌ها به کمتر شدن وابستگی ما به واردات سویا منجر شود.

چاله چاله سپس با بیان اینکه در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید شهدا را تکریم کنیم، گفت: تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگر کمترین کاری است که می‌توانیم در حق آن‌ها انجام دهیم.

وی با اشاره به اشتغال ۱۲۳فرزند شهید در مجموعه جهاد کشاورزی استان، افزود: در تبدیل وضعیت‌های اخیر ۱۱۲ نفر از ایثارگران مجموعه جهاد کشاورزی استان تبدیل وضعیت شده‌اند.

وی سپس با بیان اینکه در طول دوران دفاع مقدس ۲۱۴۲ رزمنده از سوی مجموعه جهاد سازندگی در استان کرمانشاه راهی جبهه شده بودند، گفت: مجموعه جهاد سازندگی استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس ۱۲۴ شهید، ۴۳۵ جانباز و ۴۷ آزاده تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

چاله‌چاله اشاره‌ای هم به رخداد‌های اخیر غزه داشت و با بیان اینکه این اواخر شاهد اوج رذالت رژیم غاصب صهیونیستی هستیم، گفت: اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی قطعا سرنگونی زودتر از هنگام رژیم صهیونیستی را به دنبال خواهد آورد.

در این مراسم جمعی از خانواده‌های شهدای جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تجلیل شد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.