نظارت میدانی رئیس مجلس از پروژه کمربندی شمالی اسلامشهر

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز از پروژه در حال ساخت کمربندی شمالی شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (جمعه، ۱۷ آذر) با سفر به شهرستان اسلامشهر، از پروژه در حال ساخت کمربندی شمالی شهرستان اسلامشهر بازدید و در جریان آخرین وضعیت این پروژه عمرانی قرار گرفت.

پروژه کمربندی شمالی اسلامشهر به نام پروژه حاج قاسم سلیمانی مزین شده و به طول ۷ کیلومتر است. این پروژه مسیر دسترسی مسافران اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان است که تردد ترافیکی صورت گرفته را کاهش خواهد داد.

عملیات اجرایی پروژه احداث کمربندی شمالی اسلامشهر در سال ۱۳۹۹ پس از انجام توافق‌های شفاهی و همچنین تنظیم صورت جلسه همکاری مشترک فی‌مابین شهرداری اسلامشهر و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در حال حاضر دارای بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

در جریان این نظارت میدانی، جمعی از اهالی این شهرستان مشکلات و دغدغه‌های خود نظیر باریک بودن زیرگذر حاشیه کمربندی، کمبود فضای سبز و ایجاد پله برقی عابر پیاده و نبود آسفالت با رییس مجلس در میان گذاشتند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به یکی از این اهالی درباره نبود آسفالت، گفت: امسال تامین قیر مقداری به طول انجامید و تا بهار این موضوع تامین می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه از پروژه‌های اتصال اسلامشهر به متروی تهران و بیمارستان ۴۰۷ تختخوابی اسلامشهر نیز بازدید خواهد کرد.

برچسب ها: قالیباف ، رئیس مجلس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار