مروری بر جنایات داعشی‌های دهه ۶۰ ایران؛

ماجرای ترور در خوار و بار فروشی

در حملات تروریستی دهه ۶۰ منافقین به روش‌های مستقیم و بمب گذاری، تعداد کثیری از عناصر اندیشه‌ساز جمهوری اسلامی را به شهادت رساندند.

تصور کنید در مغازه خود در انتظار مشتری هستید که دو نفر از اعضای یک گروه خاص به دلیل آن که با ایدئولوژی آن‌ها موافق نیستید، وارد شده و با اسلحه به سمت شما شلیک می‌کنند؛ این اتفاق برای «مهدی جبار زارع» توسط داعشی‌های دهه ۶۰ ایران رخ داده است.

 در ۱۹ شهریور ۱۳۶۳ «مهدی جبار زارع» در اصفهان توسط اعضای «سازمان مجاهدین خلق» (گروهک تروریستی منافقین) به شهادت رسید. مهدی جبار زارع از کاسبان اصفهان، صاحب یک مغازه خوار و بار فروشی و پدر پنج پسر و یک دختر بود. به دستور مسئولان گروهک منافقین، در خرداد ۱۳۶۳ توسط دو نفر از اعضای این گروه تروریستی زیر نظر گرفته شد و در شهریور همان سال در خوار و بار فروشی خود در خیابان رباط اصفهان به ضرب گلوله تروریست‌ها به شهادت رسید. گروهک منافقین با انتشار اطلاعیه‌ای مسئولیت این ترور را پذیرفت و برای توجیه این اقدام خود، مدعی شد که شهید جبار زارع «شکنجه‌گر معروف اصفهان» بوده است.

جواد جبار زارع فرزند شهید، در همان زمان با اعلام شکایت از آمرین و عاملین این ترور در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان، خواستار تعقیب و مجازات قانونی آنان شد.

منافقین یک گروهک تروریستی است که دستش به خون هزاران نفر از ایرانیان آلوده شده است، آن‌ها مردم بی‎گناه کشورمان را به شهادت رساندند و اکنون آزادانه در برخی از کشور‌ها تردد می‌کنند.

به موازات فشار‌های حقوقی، قضایی و سیاسی که جمهوری اسلامی ایران بر برخی از کشور‌های میزبان منافقین وارد کرده، خود این کشور‌ها هم به این نتیجه رسیده‎اند که منافقین واقعا یک گروهک تروریستی است. این کشور‌ها در حال محدود کردن منافقین هستند و ایران از اقدام‌های صورت گرفته برای محدودسازی گروهک تروریستی منافقین استقبال می‌کند و طبیعتا به این سطح از اقدام‌ها قانع نیستی و کشور‌های میزبان منافقین باید یا آن‌ها را اخراج یا محاکمه کنند.

پرونده عظیمی برای گروهک تروریستی منافقین و ۱۰۷ نفر از اعضای ارشد این گروهک تروریستی تشکیل شده و کیفرخواست آن به دادگاه ارسال شده است. شعبه ویژه‌ای تشکیل و نشر آگهی شده است؛ ضمن این‌که از طریق ایمیل به متهمان اطلاع‎رسانی شده است. این دادگاه به زودی برابر مقررات آیین دادرسی کیفری کار خود را آغاز خواهد کرد و ایران درصدد است از تمامی ظرفیت‌ها برای مقابله با تروریست‌ها به ویژه گروهک تروریستی منافقین استفاده کند.


بیشتربخوانید


در این چارچوب از ظرفیت‌های حقوقی – قضایی در سطح داخل و در سطح بین‎ المللی استفاده خواهد شد و در رابطه دو جانبه با کشور‌هایی که منافقین در آن‌ها حضور دارند، آزادانه تردد می‌کنند و از آنجا عملیات‌های تروریستی خود را هدایت می‌کنند نیز فعالیت می‌شود.

منبع: همشهری

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۳ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
کاش سازمان مجاهدین اونا رو نمی کشتند تا کشته شدگان امروز زنده بودند ونتیجه انقلابشون رو میدیدند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۵ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
اگه مردم با نظام باشن یه میلیون نفرشونم ترور کنن تحمل میکنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۳ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
بعد عده ای جای شهید و جلاد را عوض می کنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۰ ۱۷ آذر ۱۴۰۲
امیدوارم تعقیب این فرقه جنایتکار در سراسر جهان تا نتیجه نهایی دنبال شود و سردمداران این فرقه تروریستی در دادگاه عدالت محاکمه شده و به سزای اعمال خود برسند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۲ ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از کجا میدونین که کار اونا بود چرا دستگیر نکردین
Iran (Islamic Republic of)
محمودزاده
۱۷:۵۱ ۱۷ آذر ۱۴۰۲
در دهه شصت سازمان متحجر مجاهدین خلق هر کس را که ته ریشی هم که داشت بنام حزب اللهی ترور کرد مخصوصا مردم کوچه و بازار را
آخرین اخبار