آیت الله حسینی بوشهری:

مشکلات مانع مشارکت در انتخابات نمی‌شود

امام جمعه قم گفت:مشکلات وجود دارد، اما مانع مشارکت مردان و زنان انقلابی در انتخابات نمی شود.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری،خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه قم با اشاره به ایام شهادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه سلام الله علی‌ها گفت: اگر به دنبال سبک زندگی سالم هستید راه رسم زندگی این بانوی بزرگ را در همه ابعاد دینی، سیاسی، اجتماعی و حجاب که امروز جامعه‌ی دینی ما از مسئله حجاب بسیار رنج می‌برد؛ الگوی خود قرار دهید.

وی مسئولیت شناسی، ساده زیستی، فداکاری در راه اسلام و ولایت مداری را تنها گوشه‌ای از اقیانوس بی کران زندگی حضرت فاطمه سلام الله علی‌ها عنوان کرد.

خطیب جمعه قم با اشاره به روز معلول و تکریم این قشر از مردم گفت: معلولان جامعه حق بزرگی بر گردن ما دارند و ما نباید نسبت به این قشر بی تفاوت باشیم و مردم و مسئولان باید به طور مرتب به آسایشگاه‌ها و مراکز بهزیستی سر بزنند و آن‌ها را تنها نگذارند، چرا که با این کار معولان احساس آرامش می‌کنند.

امام جمعه قم در بخش دیگری از سخنان خود به دور جدید حملات رژیم صهیونیستی به غزه اشاره کرد و گفت: دور جدید حملات به غزه با شدت بیشتری آغاز شده است و در حالی که بسیاری تلاش می‌کردند آتش بس ادامه داشته باشد، اما با چراغ سبز آمریکا جنایت‌ها در باریکه غزه ادامه دارد و کودکان و زنان بی پناه قربانیان اصلی این جنایت هستند.

وی افزود: دشمنان بشریت روزی خواب نابودی حزب الله را می‌دیدند، ولی امروز حزب الله قوی‌تر از همیشه در دفاع از مردم مظلوم تلاش می‌کند و رژیم جعلی با کشتار بی گناهان به جایی نخواهد رسید و خداوند آن‌ها را سرجای خود خواهد نشاند.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری با بیان اینکه آمریکا روزی می‌خواست بین شیعه و سنی اختلاف افکنی کند، اما نه تنها به این هدف خود نرسید گفت: امروز پشتیبان اصلی مردم مظلوم فلسطین شیعیان حزب الله و عراق و یمنی‌های غیورند هستند که با توقیف کشتی‌های اسرائیلی ضرر بزرگی را از لحاظ اقتصادی به رژیم صهیونیستی وارد کرده اند.

وی افزود: مهاجرت معکوس و آوارگی و میلیون‌ها دلار هزینه برای جنگ با یک منطقه کوچک بنام باریکه غزه، نشان از حقارت رژیم جعلی صهیونیستی است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه راه حل ایران برای حل مسئله فلسطین برگزاری همه پرسی از همه مردم فلسطین است گفت: امروز سناریو‌های مختلفی برای مساله غزه در جریان است کشور‌های اسلامی باید مراقب باشند که بعد‌ها آه و افسوس بی فایده است.

وی افزود: جنایت‌های رژیم صهیونیستی نقاب از چهره غرب درحمایت از زن برداشت و همه دیدند سال گذشته بخاطر مرگ یک خانم چه کار‌هایی که علیه مردم ایران نکردند و حالا باید از آن‌ها پرسید این همه زن و کودک بی گناه در غزه که توسط صیونیست‌ها به شهادت رسیده اند انسان نیستند؟

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو در اسفندماه اشاره کرد و گفت: از الآن خود را برای انتخابات آماده و روزشماری کنید، مشکلات وجود دارد، اما کاستی‌ها مردان و زنان انقلابی را باز نخواهد داشت که ما سختی‌های بسیاری پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: از مسئولین میخواهیم تا با حل مشکلات زمینه جلب رضایت مردم را فراهم کنند تا با حضوری پرشور بار دیگر به دنیا ثابت شود مردم ایران برسر پیمانی که با امام و شهدا و رهبری بستند، محکم ایستاده اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۹ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
همه شرکت میکنیم انشالله بکوری چشم دشمن سفاک صهیونیستی
آخرین اخبار