استاندار خراسان شمالی:

خراسان شمالی با روحیه قرآنی مسیر پیشرفت را طی می‌کند

استاندار خراسان شمالی قرآن را هدایتگر بزرگ تمام بشر عنوان کرد و گفت: خراسان شمالی با روحیه قرآنی، مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتر طی خواهد کرد.

 محمدرضا حسین نژاد، در آیین اختتامیه چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم، گفت: امروز که استان خراسان شمالی مفتخر به برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم شد امیدواریم به عنوان استان قرآنی جایگاه خاصی را در جمهوری اسلامی پیدا کند.
او با قدردانی از تلاش تمام دست اندرکاران داوران و مسئولان، آحاد مردم خراسان شمالی در برگزاری با شکوه این مراسم نورانی، افزود: امروز حاصل زحمات آن‌ها به ثمر نشست و فضایی قرآنی در استان شکل گرفته است.
استاندار با اظهار اینکه نقطه قوت هر کشور دینی و اسلامی، قرآن است، گفت: قدرت معنوی و شجاعت دینی رهبران جمهوری اسلامی ایران نشأت گرفته از قرآن است و قرآن یک نظم جهانی نوینی را در جهان رقم زده است.
حسین نژاد گفت : قرآن دوستی مردم و فرهنگ قرآنی خراسان شمالی با برگزاری مسابقات سراسری قران کریم بیشتر هویدا شد.
او گفت: از برکت سفر رئیس جمهوری به استان، طرح‌های زیادی اجرا شده و یا در حال اجرا است که بستر تحول بزرگی در استان خواهد شد.
استاندار خراسان شمالی گفت: طرح‌های متعدد در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، انتقال آب و پروژه‌های زیادی در باب محرومیت زدایی در حال اجراست که با اجرای آن استان مسیر پیشرفت را طی خواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.