عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: داوران شریف‌ترین قشر فوتبال ما هستند، اما امیدوارم فدراسیون فکر اساسی برای آن‌ها کند.

حسین خبیری عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از برتری ۲ بر یک سرخپوشان برابر تیم شمس آذر درمورد داوری این بازی، اظهار کرد: دیگر درمورد داوری صحبت نمی‌کنیم، زیرا فایده‌ای ندارد. ان‌شاءالله اهل فن و فدراسیون فوتبال فکری اساسی درمورد وضعیت داوری می‌کنند. داوران هم آدم‌های زحمتکشی هستند و قطعا مشکلات و کمبود‌هایی در سیستم داوری وجود دارد که چنین اتفاقاتی می‌افتد. داوران شریف‌ترین قشر فوتبال ما هستند، اما امیدوارم فدراسیون فکر اساسی برابر آن‌ها بکند.

او درباره بازی گفت: بازی خیلی خوبی بود و با وجود ۱۰ نفره شدن بازیکنان  ما، خوب بازی کردند و ۳ امتیاز را گرفتند. دست آن‌ها درد نکند. از بازیکنان، کادرفنی، یحیی گل‌محمدی و به ویژه هواداران که سنگ تمام گذاشتند و در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم. هواداران خانم هم خیلی زحمت کشیدند. خدا را شکر در روزی که مدعیان امتیاز از دست دادند، ۳ امتیاز خوب گرفتیم.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس درباره غیبت رضا درویش در این بازی، بیان کرد: لزومی ندارد مدیرعامل هر بازی به ورزشگاه بیاید. برخی بازی‌ها هم ما نمی‌آییم. احتمال دارد کاری برای درویش پیش آمده باشد. خبری از دلیل غیبت او ندارم.

خبیری درباره جعل امضا و مسائل حقوقی در بسیاری باشگاه‌ها و لزوم فعال شدن بخش حقوقی فدراسیون بیش از گذشته، تصریح کرد: این در حوزه تخصصی من نیست بلکه در حوزه تخصص مراجع نظارتی و امنیتی است که تشخیص بدهند چه چیزی جعل هست یا نیست. البته اینگونه نیست که در همه باشگاه‌ها باشد بلکه در معدود باشگاه‌هایی است که اخبار آن هم بیرون آمده است. به این دلیل که در تخصص ما نیست، دخالتی نمی‌کنیم و مراجع متخصص بحث را پیگیری می‌کنند.

او درباره  احضارش به کمیته اخلاق، گفت: دست کمیته اخلاق درد نکند. به جلسه رفتم و صحبت کردم. گلایه خود را در این جلسه مطرح کردیم، اما با کمیته اخلاق مشکلی نداریم. دوستان خوب و انسان‌های شریف و منصفی مثل اسدی مقدم و اکبری در آن حضور دارند. گلایه و شکایت ما از کمیته‌های دیگر فدراسیون بود. گفتیم اگر تبعیض در فوتبال نباشد، دیگر گلایه‌ای نمی‌کنیم، زیرا معمولا از حق باشگاه دفاع می‌کنیم.  

عضو هیئت مدیره پرسپولیس بیان کرد: هفته قبل دیدید ۳-۲ بازیکن حریف ما در دربی کل سلامت فدراسیون را زیر سوال بردند. کاری به باشگاه پرسپولیس نداریم، اما وقتی یک بازیکن می‌گوید برای پرسپولیس بازی در می‌آوردند یا با امتیاز مفت برنده می‌شوند یا این ادبیات سخیف و بی‌ادبانه را در جایگاه مدیر تیم به کار می‌برند، یعنی سلامت فدراسیون را زیر می‌برند. اگر فدراسیون برای خودش و سلامتش ارزش قائل است، باید زودتر این افراد را می‌خواست. ما هم این گلایه‌ها را مطرح کردیم و دوستان صحبت ما را شنیدند. دیگر مسئله‌ای نیست و این سوء تفاهم برطرف شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
اهالی بره ره
۱۰:۱۱ ۰۴ دی ۱۴۰۲
کدام تیم داوری در حقتان کم لطفی کردند .
آخرین اخبار